Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mondotok már egyre vadabb dolgokat!Autóra nincs 100ezer de garázsra alsó hangon 1.5milla igen?Vagy lehet én értem félre!Nekem még adjatok 2 hónapot kb!Ha kinn melózok megint nem fog gondot okozni hogy beszálljak a verdába!Jelenleg örülök ha azt ki tudjuk fizetni amit kell!Azzal is tisztába vagyok hogy Csabinak most kellene a verda!Én nem zárkózom el a dolog elöl mert volt már hogy nekem is jó lett volna!De most ez az állás nálam!Ha nem azonnal akarjátok és kicsit elérhetőbbnek látom mint egy garázst!

Link to comment
Megosztás:

Nem, itt áll a ház mögött a parkolóban B) Joee ide húzott el, azóta nem voltam vele sehol... :D

Akkor tovább húzzuk vasárnap.Amúgy is kell arra a napra nekem alibi, hogy ki tudjam húzni magam igazoltan egy dolog alól..... :lol:

Viszont akkor előtte átmennék Udiért Kiskunkangödrösre, aztán míg mi mókolunk a vízzel, addig Ő keresné az elveszett ampereket.....ha ráér persze....

Link to comment
Megosztás:

Joee-nak van garázsa.Abba kellene hackelni egy aknát.... :D

Vectra így is befér, Omega méretű kocsihoz még kicsit pakolnom kellene, de ez kivitelezhető.

Kell egy jó nagy lomtalanítás tavasszal és sokkal több férőhely lesz bent B)

Mondjuk nem a legkomfortosabb garázs :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem újraépíteni kellene csak egy aknát ásni bele. Amúgy lehet az is sokba kerül, nem tudom.

Viszont kíváncsiságom miatt ki fogom deríteni :lol:

Nem olvastam vissza csak Wolfi hozzászólásátNo ezért mondtam hogy lehet hogy félre értettem! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor tovább húzzuk vasárnap.Amúgy is kell arra a napra nekem alibi, hogy ki tudjam húzni magam igazoltan egy dolog alól..... :lol:

Viszont akkor előtte átmennék Udiért Kiskunkangödrösre, aztán míg mi mókolunk a vízzel, addig Ő keresné az elveszett ampereket.....ha ráér persze....

Hát, nem tudom, azt mondták, hogy automatát, nem igazán ildomos húzgálni... vagy le kell kötni a kardánt...de az sem kis meló... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor tovább húzzuk vasárnap.Amúgy is kell arra a napra nekem alibi, hogy ki tudjam húzni magam igazoltan egy dolog alól..... :lol:

Viszont akkor előtte átmennék Udiért Kiskunkangödrösre, aztán míg mi mókolunk a vízzel, addig Ő keresné az elveszett ampereket.....ha ráér persze....

Részemről ok csak előtte szóljál, hogy mikor jössz és úgy szervezem a napomat. Emelőt, bakot tudok vinni ha kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk, azt nem tudom, ha jár a motor, akkor lehet-e vontatni... vagy akkor sem? MAjd jön Tomi, oszt megmondja... :lol:

Az automatikus sebességváltó működéséhez elengedhetetlenül szükséges folyadékáramlást a motor biztosítja, így ha az áll, a kenőanyag nem jut el a megfelelő helyekre. Vontatás közben azonban a meghajtott kerekek mozgásba hozzák a váltó némely alkatrészét is, amelyek kenés hiányában végzetes károsodást szenvednek.

Ebből logikusan következik, hogy járó motornál lehet vontatni. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, nem tudom, azt mondták, hogy automatát, nem igazán ildomos húzgálni... vagy le kell kötni a kardánt...de az sem kis meló... :D

A lentebbiek szerint akkor remélhetőleg a motor ugye jár?Legalább alapjáraton? B)

Részemről ok csak előtte szóljál, hogy mikor jössz és úgy szervezem a napomat. Emelőt, bakot tudok vinni ha kell. :D

Holnap le lesz pontosítva szerintem. :lol:

Ebből logikusan következik, hogy járó motornál lehet vontatni. :D

Reméljük ez is úgy volt eddig.....kül. jön a váltógenerál! :D

Link to comment
Megosztás:

...Emelőt, bakot tudok vinni ha kell. :D

Krokodil emelőm van 1 db B)

A lentebbiek szerint akkor remélhetőleg a motor ugye jár?Legalább alapjáraton? :D

Elvileg eddig be tudtam indítani, csak mikor sebességbe raktam, akkor fulladt le..

Reméljük ez is úgy volt eddig.....kül. jön a váltógenerál! :D

:D

ööö...izé... nem... mert akkor be sem indult már... de rövid táv volt, kb 5-600 méter... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.