Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szerintem is felejtős a szexciós verda az Opel sosem kopel, ha mégis akkor valaki segít!

Anno Joee segített amikor az Fx karosszériásnál volt, árulhattam a dieselt. :lol:

Na igen, de nekem sincs mindig eladó verdám :D

Tominak van most csak otthon olyan autója ami nincs minden napi használatban így sokan őt környékezik meg.

Olyan kaliberű kocsit meg én nem szívesen adnék kölcsön senkinek, mert ha önhibáján kívül is valaki tesz benne valami kárt, az ugye nem két fillér.

Szerintem simán fordíthatnánk a szekciópénzt egy kis polákra, a vételárat meg egy átírást futná szerintem.

Max ha hiányzik még hozzá valamennyi akkor bedobunk még 1-2 ezret és kész, de ha többség nincs benne akkor felejtős. Szerintem kellene egy lista, hogy ki van benne és ki ellenzi, aztán le lehetne zárni az egészet többség dönt alapon.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, de nekem sincs mindig eladó verdám :lol:

Tominak van most csak otthon olyan autója ami nincs minden napi használatban így sokan őt környékezik meg.

Olyan kaliberű kocsit meg én nem szívesen adnék kölcsön senkinek, mert ha önhibáján kívül is valaki tesz benne valami kárt, az ugye nem két fillér.

Szerintem simán fordíthatnánk a szekciópénzt egy kis polákra, a vételárat meg egy átírást futná szerintem.

Max ha hiányzik még hozzá valamennyi akkor bedobunk még 1-2 ezret és kész, de ha többség nincs benne akkor felejtős. Szerintem kellene egy lista, hogy ki van benne és ki ellenzi, aztán le lehetne zárni az egészet többség dönt alapon.

Sztem ilyesmi is bele férhetne...

Csak ugye a költség oldal..(átírás/kinek a nevére;biztosítás; éves súlyadó)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem felejtsük már el ezt a szexciós kocsi dolgot.

Mindekinek van elég adósága, baja, gondja stb nem kell még plusz szarság. :D

Csabi!

Hívd fel Bazsit és szervezd le Udival, hogy egy napig mókolhasson a meleg garázsban a kocsiddal.

Két telefonba kerül az egész...

Csak egy dologra kell nagyon vigyázni.Ne hagyd magukra sokáig őket, mert kikerül az omiból a műszerfal "véletlenül"! :D

Milyen szexciós kocsi? próbáltam visszaolvasni, de akkora itt a forgalom,hogy hiába nézek be ide majd minden nap, nem érem utol a lemaradásomat. B) Világosítsatok! Kíváncsi lettem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem ilyesmi is bele férhetne...

Csak ugye a költség oldal..(átírás/kinek a nevére;biztosítás; éves súlyadó)

Szeirntem bármi beleférne ami működőképes és belefér a keretbe.

Jó lenne találni ismerőst vagy ismerős ismerősét, hogy elég legyen az üzembentartói.

Súlyadót, meg biztosítást szét kellene dobni, ha benne lenne a csapat.

Nem hiszem hogy olyan egetverő összeg lenne, de persze utánna kell nézni előtte ennek is.

Ha nincs más tőlem mehet az én nevemre, még B2-őt is tudok rá rakni szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

Ha kábelköteg hiba van az 1 nap alatt megoldható mivel tudjuk, hogy a gázpedált érzékeléssel van baj és emiatt a pillangószelep külön életet él, nagyon jól látható a kütyü logjából. Kétesélyes a dolog kábelköteghiba szakadás, törés, zárlat vagy a gázpedál poti cserés. Extrém esetben az automata váltón alul van egy csati amit nagyon könnyen le lehet ütni az is tud hasonló jelenségeket produkálni. :D

Akkut azért Bosch teszterrel megmérném terhelés alatt és a töltést is biztos ami biztos alapon, rossz aksi is tud kavarni.

Termosztátcsere ennél a mocinál nagy szívás kevés a hely a tűzfalnál.

Értem én, de nem értek hozzá.... :lol: Sajnos itt a közelben nem tudok aknás garázst.

Sajnos most időm sincs sok, max 7végén, de ez is addig amíg nem szül meg Móni... az meg fene tudja mikor... bármelyik pillanatban...

Termosztátot holnap hozza Losi, a fűtéscsapot, meg a futár délután... szvl alkatrész már megvan ami kell...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a szekcióautóval kapcsolatban én nem tudok érdemileg nyilatkozni, hiszen 2 autónk van.Igaz, napi használatban de kilogisztikázható a dolog.Vagy marad a bringa ha minden kötél szakad addig míg az elromlott járgány meg nem javul.

akarsz segíteni azon aki éppen bajban lesz vagy nem akarsz segíteni azon aki éppen bajban lesz?

listába neved és a válaszod légyszi!

jah és nekem meg 3 de mégis segítenék!

Link to comment
Megosztás:

akarsz segíteni azon aki éppen bajban lesz vagy nem akarsz segíteni azon aki éppen bajban lesz?

listába neved és a válaszod légyszi!

jah és nekem meg 3 de mégis segítenék!

Szívesen segítenék, de egyelőre nincs miből.Ez itt a legnagyobb probléma.Cserébe viszont bárkit szívesen furikáztatok vagy éppen beszerzem az az alkatrészét, vagy beépítem ha erre igényt tart.Ennyit tudok segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindenkinek úgy lenne a legjobb, ha szekció pénzből sikerülne megoldani.

Ahogy látom, nem nagyon van senkinek külön erre pénze...(nekem sem) elég mindenkinek a saját problémáit megoldani...

Szvl, és is azért írtam IGEN-t, ha ez így kivitelezhető...

De nem reagált arra senki, hogy mi van a wartburg-al?

Tudom, kint van Bazsiéknál... azt nem lehetne a szekció pénzből helyre rakni?? vagy annyira gáz az a gép?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindenkinek úgy lenne a legjobb, ha szekció pénzből sikerülne megoldani.

Ahogy látom, nem nagyon van senkinek külön erre pénze...(nekem sem) elég mindenkinek a saját problémáit megoldani...

Szvl, és is azért írtam IGEN-t, ha ez így kivitelezhető...

De nem reagált arra senki, hogy mi van a wartburg-al?

Tudom, kint van Bazsiéknál... azt nem lehetne a szekció pénzből helyre rakni?? vagy annyira gáz az a gép?

Szerintem nem annyira gáz a gép, csak nem tudom mi van a papírjaival.

Asszem Turci többet tud.

Link to comment
Megosztás:

Szekció autót támogatom vagy nem:

1; Tomi IGEN

2; Kacsero IGEN

3; Joee IGEN

4; Warwolf NEM

5; Udi NEM

6;

7;

Megveszünk egy olcsó autót akár egy kombi 4T Trabit és Tomi Apuja nevére mehet B10-ben. :lol:

A waresz halott se papír se fék

Szaktudásommal tudok segíteni főleg elektronikában és alkatrész beszerzésben, javításban. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez is NAGY segítség :D

Termosztátot, és a fűtéscsapot kicseréljük? :D :D B)

Hétvége jó lehet...... :lol:

Fagyállód is van?Mer' az folyni fog ám...

Viszont úgy emléxem, hogy Johnny mamája ahol lakik, van egy ilyen autófelálló féleség, ahová elvileg fel tudnál állni az Omival, mi pedig alá férnék....

A hétvégén a körülményekhez képest meleg lesz.....

Link to comment
Megosztás:

Hétvége jó lehet...... :lol:

Fagyállód is van?Mer' az folyni fog ám...

Viszont úgy emléxem, hogy Johnny mamája ahol lakik, van egy ilyen autófelálló féleség, ahová elvileg fel tudnál állni az Omival, mi pedig alá férnék....

A hétvégén a körülményekhez képest meleg lesz.....

Nekem van fölös fagyállóm!

Link to comment
Megosztás:

Gyári a cucc?Vagy annyira nem érdekes a gyáriság?

Egyébként pedig lehet NEM szekcióautóra kellene gyúrni, hanem szerelőkanás garázsra! :D Arra nagyobb az igény szekción belül! B)

Garázsom van, csak aknát kellene csinálni meg kipakolni, de az utóbbit megoldanám én :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hétvége jó lehet...... :lol:

Fagyállód is van?Mer' az folyni fog ám...

Viszont úgy emléxem, hogy Johnny mamája ahol lakik, van egy ilyen autófelálló féleség, ahová elvileg fel tudnál állni az Omival, mi pedig alá férnék....

A hétvégén a körülményekhez képest meleg lesz.....

Részemről rendben, nekem is jó a hétvége...

Jó időt inkább vasárnapra mondanak...

De hogy kerül ki J0hnnyékhoz az omi? :D mert ugye nem megy... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.