Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Fiatal házaspár a Nagykörúton lakik és vesznek egy új szekrényt.

A férj hajnalban elmegy dolgozni, és amikor reggel az első villamos elmegy a ház előtt, a szekrényajtó magától kinyílik.

A feleség becsukja, ám a következő villamosnál megint kinyílik.

Ez így megy egész nap, míg a feleség megunja és felhív egy asztalosipari szövetkezetet, a...kik kiküldenek egy fiatal szerelőt.

Áll a szerelő meg a feleség a szekrényajtó előtt, és amikor a villamos jön, az mindig kinyílik.

- Hát sajnos kisasszony innét nem látok semmit, lehet, hogy belül van a baj, én beállok a szekrénybe, csukja rám az ajtót, hátha belülről látom, mi a hiba. Szerelő be, feleség rácsukja a szekrényajtót. Ebben a pillanatban megérkezik a férj, veszi le a kabátját és be akarja akasztani a szekrénybe, amikor meglátja bent a szerelőt.

- Maga mit csinál itt? - kérdi.

- Mondja, elhiszi nekem, ha most azt mondom, hogy a villamosra várok?

:) :D

Link to comment
Megosztás:

Nos lehet a tehetségemből adódik vagy csak nem fosok már a verdához nyúlni de elindultam a fejlődés útján!Tudjátok hogy mindennel szerelőhöz járok így(még engem is meglepett)némi telefonos segítség igénybe vételével ki cseréltem az üzemanyag szűrőt!Ettől még motort szétbontani nem állok neki de asszem kisebb dolgokkal csak meg fogok próbálkozni! :) Bazsival ki kaptuk a nem kellő kábeleket pl.urh rádió kábel no meg pite vagy jaffa a rádió!Lehet hallgatni és nem csak a Gongot! :D

Link to comment
Megosztás:

sejtettem :) :D :D :D

Viszont kb. azt is tudom, hogy beállhatok a sor végére, mert tuti hosszú a várólista! :D Előjegyzés előnyben? :D

Nos lehet a tehetségemből adódik vagy csak nem fosok már a verdához nyúlni de elindultam a fejlődés útján

Ebből kiindulva reggel arra lettem figyelmes, hogy megint megszűnt a fékrásegítésem a Corsán.Úgyhogy most megint agyalhatok, hogy milyen rásegítőt tudok rátenni amihez jó a főfékmunkahengerem is.Igazán remek.

Link to comment
Megosztás:

Persze tudok segíteni csak a nagyker nem tud versenyképes árat adni (12700 Ft), viszont itt olcsóbb:

Gyári:

http://www.batteryupgrade.hu/shopBrowser.p...roupId/39379936

Utángyártott:

http://gpszone.hu/termek/mitac-mio-utangya...duino-akku-c510

Beszerelésben tudok segíteni.

okéésss, köszii, villányi nincs is messze tőlem napközben :D

dehogy veszek gyári, örüljön hogy életben tartom :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont kb. azt is tudom, hogy beállhatok a sor végére, mert tuti hosszú a várólista! :D Előjegyzés előnyben? :)

szerintem a lehetőség mindenkinek adott, kérdés mennyire képes célt érni :D

mondjuk KacsaZoli a legnagyobb esélyes, mert ő Niki barátnője : ))))))

de hogy ne légy szomorú :D

/ nem ismerem őt mielőtt megkérdeznéd :D /

167315_480264192250_256504567250_6335913_7624347_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ma ki próbáltam a verdát a városba!S láss csodát megszűnt a rángatás a durrogás!Már a szűrő csere után érezhetően jobb volt!Mindenesetre vicces hogy egy 5ftos ellenállás oldotta meg a problémát meg a szűrő de ez más kérdés!Utóbbi megint tanulság volt!Amúgy kérdeztem Bazsit Jhonny és azt mondta hogy a megtett km után és tankolt üzemanyag mennyiség után kell cserélni a szűrőt nem azután hogy jó vagy nem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.