Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy barátomnál ott volt hétvégén a Tormásiék H Astrája! 1.7 CDTI 100LE.

Teljesen kellemesen csalódtam benne. Amikor először próbáltam a H astrát (még amikor megjelent) nem tetszett igazán... de most azért eléggé!

Szerintem nagyon egyben van az autó, a váltója jobb és pontosabb volt mint a VECTRÁnak és tetszett, hogy szinte ugyanaz a futómű volt ez a szekér alatt is.

Szóval szerintem nagyon jó kis autó. (jó futómű, jó motor, jó összkomfort). Épp előtte vezettem az új Golf Plus-t... háááát... hogy az mekkora hulladék (1.4 75LEs mocival), na azaz autó nem kéne! De ez a próbált H astra igen!

Ez egy igen baba kis autó!

Link to comment
Megosztás:

Na, meg is találtam! :D

Ugye, mintha engem láttál volna Pesten, István? Lehet, hogy akkor kettő van belőlem, mert én a múlt hétvégén jártam arra, bár akkor is inkább az M0-on szaladgáltam. :lol:

Bezzeg én mindig annyira nézelődök Pesten-Budán, de sose látok senki ismerőst.... :lol:

Hűűű, nem akarom, elkiabálni, de pénteken gyarapodik a család!!!!! Még egy kocsika személyében! 8)

Link to comment
Megosztás:

Egy barátomnál ott volt hétvégén a Tormásiék H Astrája! 1.7 CDTI 100LE.

Teljesen kellemesen csalódtam benne. Amikor először próbáltam a H astrát (még amikor megjelent) nem tetszett igazán... de most azért eléggé!

Szerintem nagyon egyben van az autó, a váltója jobb és pontosabb volt mint a VECTRÁnak és tetszett, hogy szinte ugyanaz a futómű volt ez a szekér alatt is.

Szóval szerintem nagyon jó kis autó. (jó futómű, jó motor, jó összkomfort). Épp előtte vezettem az új Golf Plus-t... háááát... hogy az mekkora hulladék (1.4 75LEs mocival), na azaz autó nem kéne! De ez a próbált H astra igen!

Ez egy igen baba kis autó!

Ühm.Ez a vas lesz nálam hamarosan! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt kaptam egy Opeles szórólapot, hogy ha benevezek Meriva, vagy Corsa tesztvezetésbe, akkor ha kisorsolnak, és még marhanagy cseresznyém is van, akkor 1M-es ajándékcsomagot is nyerhetek.

Igen, én még hiszek a mesékben, ezért bementem, és bedobtam.Hátha.............. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Speedy az igaz, hogy ha félórás tesztvezetésre mész akkor is neked kell állni a benyát, meg hogy kitépik a kezedből az ótódat, hogy átnézzék amíg odavagyol a másikkal?? :roll: :evil:

Engedelmeddel, a 30sec.-es tesztvezetésnél nem történik semmi, de a három naposnál az a lényeg, hogy teli tankkal adják oda, és annyival is kell vissz adnod.A gépedet ingyen, és bérmentve átnézik, de ÉN szépen megkrem majd őket, hogy ettől tekintsünk el.Nincs szükség rá, mert ismerem a gépem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Engedelmeddel, a 30sec.-es tesztvezetésnél nem történik semmi, de a három naposnál az a lényeg, hogy teli tankkal adják oda, és annyival is kell vissz adnod.A gépedet ingyen, és bérmentve átnézik, de ÉN szépen megkrem majd őket, hogy ettől tekintsünk el.Nincs szükség rá, mert ismerem a gépem.

Nna erre gondoltam én is!! :lol: :wink: ne bacogassák a drágaszágom!! Ha nem kell bele tankolódni akkor csak megemberelem magam, és kérek egy időpontot......valamikor... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hűűű, nem akarom, elkiabálni, de pénteken gyarapodik a család!!!!! Még egy kocsika személyében! 8)

"Gyarapodik a család..."Hm

Ez ari! :lol:

A kisebbik fiamnak a hétvégén fényképeket kellett gyűjtenie a családtagokról,és az alapján bemutatni őket az osztályban.A gyűjteménybe bekerült apa,anya,tesó,mama,papa,hugom,kutyánk...,és TERMÉSZETESEN az OPELKE!!!

Merthogy Ő is családtag!

Egyértelmű!! :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Most kész!

eddig tartott, összebütyköltem, úgyhogy holnap átugrom 30 percre Kecsóra az Autóklubhoz műszakizni.

Új lökik, új fék elöl (köszönöm!!), új hátsóhíd (köszönöm!!!!!), ködlámpa és a többi is működik amikor kell, fényszórót beállítottam, fékfolyadék lecserélve, csereizzók, elsősegélydoboz bekészítve.

Link to comment
Megosztás:

Fiúkák !!!

A Soltvadkerti talira aki még nem fizette be a díjat az nálam igényelhet csekket, mert 20.-ig be kellene fizetni, vagy át kellene utalni.

Ha csak 1 napra megyek akkor is utalni kell?

Nem elég a helyszínen fizetni azt az ezrest?

Link to comment
Megosztás:

Voltunk műszakin.....

10-re értem oda vmi tizenakárhány autó állt még előttem gazdi nélkül.

Voltak olyan rendesek, h mikor már 2 órája őriztem az autót előre vettek, engem meg még egy nénit egy Trabicsekkel akik önmagunk vittük a paripánkat.

Busszal jöttem haza. :lol:

Megtörtént a lengéscsillapítómérés: megfelelt.

Fékmérés, üzemi: megfelelelt.

Megtörtént a kézifék mérés.

Mikor le (föl) akart állni a görgőkről, majdnem nem tudott, a bal oldalon álló ember kérdőn szólt: úgy maradt a kézifék?

a jobb oldalon a másik: ilyen gyenge?

Gyakorlatilag beállt a bal kerék.......

(szerk:jobb oldali kerék: télleg nem vok magamnál)

Másik hiba: lóg vagy lötyög a bal oldalon a körmánymű. De ezzel már nem tudtam foglalkozni, mert akkor már kettőig nem láttam a döbbenettől és a szégyentől....

1sben átvonszoltam a 20m -re lévő Tormási parkolójába. Vagy fél óra gőzölgés után rájöttem: innen ilyen kerékkel sehova nem fogom vinni, de ha sikerülne is hazahozni, nem tudnám lefeszíteni se a dobot, ha be van állva. Ha majd lesz idejük ránéznek, mert csak jövő hét szerdára tudnak időpontot adni...

Majd hívnak ha kiderül vmi.

Alkatrész: a két rugóból ami van a dobfékben az alsó azonos az egyik Combo-éval: ez lesz, a másik a hosszabb azt még kutatni kell. Munkahenger pedig ua. mint a Rekord E-ben (szerintem) az van itthon, igaz 77-es az is.

Szerintem az egész hátsó dobfék ua. mint a Rekord E-ben, (230 mm-es) bár azt nem tudom melyik évjáratig, ja: de a Manta-val is 88-ig. Húú télleg nem nem birok gondolkodni még most se.....

(most jut eszembe, h Manta-val azonos 88-ig)

Nem tudom mikor fogom tudni földolgozni....

vmi folytó, blokkoló, tompa sokk ami van

belül tudom, h meg fog oldódni, de.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.