Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kezdetben a Flextek jobb és stabilabb volt a kütyünél, sőt a logolnom is kellett Flextekkel. :)

Teszterként nekem volt összehasonlítási alapom (Flextek, Hunflex, E85Power), ha nem javult volna a kütyü akkor most sem lennék pozitív. :) Még egy kis apró gond van a kütyüvel nem tudom elérni azt a végsebességet amit a Flextekkel tud az Fx, GPS-el mérve 25 km/h-val tud kevesebbet. :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdetben a Flextek jobb és stabilabb volt a kütyünél, sőt a logolnom is kellett Flextekkel. :D

Teszterként nekem volt összehasonlítási alapom (Flextek, Hunflex, E85Power), ha nem javult volna a kütyü akkor most sem lennék pozitív. :) Még egy kis apró gond van a kütyüvel nem tudom elérni azt a végsebességet amit a Flextekkel tud az Fx, GPS-el mérve 25 km/h-val tud kevesebbet. :D

mennyi most, mennyi volt korábban ? :)

Link to comment
Megosztás:

Pontosítok 216 km/h volt :P :D most csak 191-et tud. Egyszer rossz beállítással 9250 rpm-et is elérte 1-2-ben. :D

Mér' nem elég neked az a 191?? :) Az enyém gyárilag tudja a 215km/h-t, de még egyszer el nem toltam neki.Talán egyszer egészen 190-ig, és ott elég is volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Csabi, valami nem smakkol.Újfent megnéztem a bimmereket, és 2005 évjáratban 3M alatt nincs verda.Szerintem a sógorod egy 96 környéki E39-t vett.Azok voltak tiptroniccal, ilyen 9K körüli irányárakon.

Egyébként Thx a mosópor fuvart. :)

Lehet igazad van, de nekem a sógi aztat mondta, hogy 2005-ös... :) na mind1...

Amúgy kellett dícsérnem a technikát, délután városba menet, újra szórakozott... valszeg a kábel köteggel lesz gond, mert megmozgattam, és néha sikerült úgy, hogy működött minden rendesen...

GT-nél is voltam,megsasoltam az ifjoncot is, Ő meg meghekkelte a kipuffot, most újra csendes a gépsas... :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Thx a mosópor fuvart. :D

Na erről én lemaradtam....

Viszont azt látom, hogy már javulgatsz, mert kicsit itt is vagy.

Bazsinak kösz a pénteki szerelést, jó sokáig el tökölődtünk, de van "tévé újra". Persze Udival majd egy sort kell még okoskodnunk, hogy mobiltelefon+laptop kombóval is működjön.

Link to comment
Megosztás:

Lehet igazad van, de nekem a sógi aztat mondta, hogy 2005-ös... :) na mind1...

Amúgy kellett dícsérnem a tecnikát, délután városba menet, újra szórakozott... valszeg a kábel köteggel lesz gond, mert megmozgattam, és néha sikerült úgy, hogy működött minden rendesen...

GT-nél is voltam,megsasoltam az ijoncot is, Ő meg meghekkelte a kipuffot, most újra csendes a gépsas... :D

Híííjjjjjjjjjjazannyát pedig de jó Dragsteres hangja volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Na erről én lemaradtam....

Viszont azt látom, hogy már javulgatsz, mert kicsit itt is vagy.

Bazsinak kösz a pénteki szerelést, jó sokáig el tökölődtünk, de van "tévé újra". Persze Udival majd egy sort kell még okoskodnunk, hogy mobiltelefon+laptop kombóval is működjön.

Ne csináljjad má azagyadat cyber gyerek! :D

Link to comment
Megosztás:

Na erről én lemaradtam....

Viszont azt látom, hogy már javulgatsz, mert kicsit itt is vagy.

Kb. a szokásos volt a menetrend.Jött, ledöntött, majd 24 óra múlva ha nem is kutya bajom, de jelentősen jobbultam.Igaz a dódszer amit kaptam amolyan lórúgás kategória.Napi 1! :D

Mosópor eksön lenne, csak össze kellene írni, hogy kinek mennyi kell, és Dini intézi. :)

Viszont a csillagködön picit elakadtam.Mikor tudom elkezdeni fejleszteni a hadsereget?A tudomány már folyamatban van.

Link to comment
Megosztás:

Kacsero!

Kábelköteget jó alaposan át kell bogarászni mert a log alapján volt olyan időszak amikor a lambdaszonda jele is tökéletes volt. :D

Igen, valószínű, hogy ott lesz a geb@sz, mert mozgatásra, van amikor tökéletesen működik minden, de menet közben meg elmegy... :D

Majd mondom Bazsinak, biztos örülni fog... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.