Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Zsoltinak van most egy 2000-es évjáratú Daewoo Matiz-a 350.000 ért. Motorgenerálon esett át.

Reni szusijára lehet lenne vevőm 250.000-ért (1993-as).

Elgondolkodtam a cserén. Szerintetek?

Elég mokány kis autóka, közel olyan bolondbiztos mint a stift.S, még is csak fiatalabb.Szerintem igen.

Amúgy mit vesz helyette?Yaris marad? :D

Link to comment
Megosztás:

Addig okés, de mit vesz a Matíz helyett? :D

Mondjuk azt mondta, hogy asszony nem ül bele az új szerzeménybe! :) Csak nehezményezte, hogy a Yarsit v.hol 1.5M körül igen csak el lehet passzolni.....

Matiz-t az asszonynak szánta a yaris helyett. Mivel ez a buli megdöglött így megy a tanyából.

Magának meg majd valami "kék villám" szerűt szeretne.

Link to comment
Megosztás:

De az 1000-es motor akkor se ment, ha kitapostuk a lelkét. :D

Kitűnő váltókombinációval igen jól autózható városban.Alulról éled, gyorsan felpörög, magasabb tartományba nincs értelme pörgetni, mert ott már valóban csak üvölt.Sűrű váltásokkal gyorsan fel lehet venni a közlekedés ritmusát.Ha kiismeri az ember a rövid váltó+pörgős motor kombót, leginkább a körülötted közlekedőknek kell felvenni a te ritmusodat.Olyan mindig lesz aki szerint nem autóban ülsz, ehhez hozzá kell szokni.A WagonR-rel jól lehet furakodni/tolakodni.Kb. 80-90km/h-ig autózható, utána úgy elhal, hogy hihetetlen.

Amúgy egyszerű mint a faék, otthon is szerelhető, igénytelen, csak olaj és víz legyen benne, no meg benzin a működéséhez.

Ilyesmi kaliberű autó a Corsa is, ill. az orrában lévő 12ST gyárilag 55LE-s verziója.A két motor kifejlesztése között igen kevés idő telt el....

Link to comment
Megosztás:

Neked való! :D

Azért én maradok a vekinél, az inkább nekem való :D

Viszont a szuzukit egy kollégám vette meg. Kifizette meg minden csak aztán meggondolta magát, hogy mégsem szeretné megtartani :)

Ekkor már késő volt visszakozni, mert én elhoztam a Matizt. Nincs is ebből gond, mivel nem okoz gondot neki a pénz.

Tettét megérteni nem tudom, de lényeg hogy ismét eladó a kicsi kocsi, csak most már ő árulja de változatlanul megkímélt állapotban mivel egy napot sem használta :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megtudtam, hogy hogyan történt a baleset pontosa Markó Mikivel.

Szikláról ugrott és az elrugaszkodásnál megcsúszott. Bepörgött és kb 3 pörgés után amikor éppen elérte az ernyő nyitó kart akkor csapódott a sziklának.

Innen már nem volt visszaút. Ezeket sógor mesélte és a Mikin lévő kamera felvételéből derült ki.

A média kicsit máshogy adta le. Bocs, ha nem szakszerűen fogalmaztam, de sok közöm nincs ehhez a területhez.

Link to comment
Megosztás:

Na meg is történt a kocsi csere.

Nem is olyan rossz ez a kis Matiz. Tipikus maca kocsi :D

B@ssz@d neki! :D :)

Tegnap megtudtam, hogy hogyan történt a baleset pontosa Markó Mikivel.

Szikláról ugrott és az elrugaszkodásnál megcsúszott. Bepörgött és kb 3 pörgés után amikor éppen elérte az ernyő nyitó kart akkor csapódott a sziklának.

Innen már nem volt visszaút.

Ilyesmire jutottam én is.Ha elugráskor jó a szög, elcsúszik a sziklafaltól.De ha gáz van, akkor jön a pörgés, a spec. ruha miatt a kiszámíthatatlan csúszás.

Szabadesésben az ember kb. 200km/h-val zuhan.Ezt nem lehet túlélni. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megtudtam, hogy hogyan történt a baleset pontosa Markó Mikivel.

Szikláról ugrott és az elrugaszkodásnál megcsúszott. Bepörgött és kb 3 pörgés után amikor éppen elérte az ernyő nyitó kart akkor csapódott a sziklának.

Innen már nem volt visszaút. Ezeket sógor mesélte és a Mikin lévő kamera felvételéből derült ki.

A média kicsit máshogy adta le. Bocs, ha nem szakszerűen fogalmaztam, de sok közöm nincs ehhez a területhez.

:D

Amúgy a temetéséről nincs infód?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.