Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szóltunk... :)

Thx Joee-nak a beállítást, J0hnnynak meg a telefonos segítséget... majd kiderül hogy sikerült beállítani..

Joee csinált 1 LOG-ot, majd elküldöm Gabinak,hogy kiértékelje. :)

Amíg nincs jó lambda nem várhatunk jó eredményeket... :D

Link to comment
Megosztás:

Szóltunk... :)

Thx Joee-nak a beállítást, J0hnnynak meg a telefonos segítséget... majd kiderül hogy sikerült beállítani..

Joee csinált 1 LOG-ot, majd elküldöm Gabinak,hogy kiértékelje. :)

Igazán nincs mit! :D

Majd szólj, ha valamit állítgatni kell még. Logot elküldtem mailben.

Link to comment
Megosztás:

Gabi válaszolt annyit a LOG-ra, hogy :

"A motorhőmérséklet szinte biztosan rosszul van beállítva." :D

Az alacsony pontot most beállítottuk, de az is jobb lett volna ha indítás nélkül sikerült volna.

Nem tudom addig miért nem kommunikált a kütyü a laptoppal.

Link to comment
Megosztás:

Na a lényeg!Itt nem Johnny gondolkodásával van baj!A kép láttán arra a szerény ám de pontos diagnózis felállítására jutottam(minden sértegetés nélkül)hogy Johnny testvérünk piciny agyát a felgyülemlett férfi ivarsejtek nyomják! :D :o

:) :) :D

Nna ezért nem szívok most télen etanolos kütyükkel.Ha jönnek MAJD a tartós pluszok, majd újra felesben tankolom.Amíg fel nem emelik az etanol árát is pof.......(bocsánatmoderátorÚR! :D ) arcátlanul, pimaszul magasra! :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi válaszolt annyit a LOG-ra, hogy :

"A motorhőmérséklet szinte biztosan rosszul van beállítva." :D

Az alacsony pontot most beállítottuk, de az is jobb lett volna ha indítás nélkül sikerült volna.

Nem tudom addig miért nem kommunikált a kütyü a laptoppal.

Nem a kütyü a rossz...erről már többször is megbizonyosodtunk, hanem mi nem állítjuk be jól! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.