Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Erre nem tudok mit mondani csak --->>> :D :) :)

Majd jóól szétütömaszádate'! :P

Öngól:

Jaa és szivesebben fogadom pü-ben vagy telón az ilyet, nem ide való ez (sem). :D

Ettől még igaz.Max. más még nem dörgölte senki a pici orrod alá! :D Teló meg p.ü. ........minek? Mikor verekedni is lehet? :D :o Annyira kevés hozzászólás születik a témában, hogy kár ennyire szétdarabolni.Szerintem.

Amúgy meg számodra itt egy lehetséges megoldás! :D

Link to comment
Megosztás:

Majd jóól szétütömaszádate'! :)

Ettől még igaz.Max. más még nem dörgölte senki a pici orrod alá! :) Teló meg p.ü. ........minek? Mikor verekedni is lehet? :D :P Annyira kevés hozzászólás születik a témában, hogy kár ennyire szétdarabolni.Szerintem.

Amúgy meg számodra itt egy lehetséges megoldás! :D

Kemény vagy Csokker, Steven Seagalra ittad magad? :D

Megoldás pü-ben elküldve! :D

Link to comment
Megosztás:

Lassan itt lesz az ideje, hogy leosszalak, bár eddig nem tettem, de mikor már valaki ennyire látványosan hisztizik, az nálam is kiveri a biztosítékot. Én bírlak ember, de légy oly kedves ne itt éld ki magad, és jöjj a te megmondtad dumával.Ez nem a TE fórumod, nem a TE témád, nem a saját tulajdonod, csak megbízást teljesítesz, semmi több.Én megértem, hogy TE és Gepárd vagytok érte a felelős, de ez esetben túllőttél a célon.Az égvilágon senki nem kért meg rá, hogy bármit is bárhova átrakj.Az önkényes dolgok meg nekem NEM jönnek be.Semmi olyan nem történt ami a fórum szabályzatával ellentétes lett volna, ez a téma 7 évig megvolt az ilyen xarakodások nélkül is, és láss csodát, működött.

Szóval ha gondold, nyiss még egy témát magadnak is, meg még a tököm tudja miért, mert az NEKED, nem tetszik, aztán irkálj saját magadnak oda.

Ha szükséges, ezt a következő meeten a többiek előtt fogom a szemedbe mondani.

Úgy gondolom, eddig soha nem szóltam bele abba amit csinálsz vagy bárki más dolgába, mert nem az én dolgom.

Voltak hullámvölgyeid, ott voltam és próbáltam segíteni amennyire tudtam.De rá kell jöjjek, te annyira meggyőződéses EGO vagy, hogy úgymond baxhatom az érveimet meg minden mást, mert te máshogy gondolod.Én erről nem tehetek, a jószándék megvolt, és a továbbiakban is meglesz ha szükség van rá.

De most már picit fékezzél, nézz körül és vond le a szükséges konzekvenciákat mert elrohan melletted a saját életed, és akkor már hiába fogod mondogatni, hogy te megmondtad, és más ehhez hasonló bölcseletek mert baxhatod majd.

J0hnny!

Losi megelőzött a beszólással, én aludtam rá pár napot de valahogy nem hagyott nyugodni a moderálásod. Ez chat topik ha jól tudom, én 12 évig voltam moderátor egy másik ennél sokkal komolyabb fórumon. Elsőnek mindig pü-ben szóltam és csak utána töröltem, helyeztem át ennél sokkal durvább dolgokat volt olyan is akit kitiltottunk az összes modi közös döntése alapján. A lényeget nagyon jól megfogalmazta Losi, TE nem egy kis saját hatalom vagy hanem egy fórum üzemeltetésében résztvevő önkéntes és nem dönthetsz önkényesen, próbálj elvonatkoztatni magadtól és minden rendben lesz. :)

BÚÉK mindenkinek! :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Losi megelőzött a beszólással, én aludtam rá pár napot de valahogy nem hagyott nyugodni a moderálásod. Ez chat topik ha jól tudom, én 12 évig voltam moderátor egy másik ennél sokkal komolyabb fórumon. Elsőnek mindig pü-ben szóltam és csak utána töröltem, helyeztem át ennél sokkal durvább dolgokat volt olyan is akit kitiltottunk az összes modi közös döntése alapján. A lényeget nagyon jól megfogalmazta Losi, TE nem egy kis saját hatalom vagy hanem egy fórum üzemeltetésében résztvevő önkéntes és nem dönthetsz önkényesen, próbálj elvonatkoztatni magadtól és minden rendben lesz. :)

Megbeszéltük telón, egyelőre marad így, meglátjuk hogyan működik!

A röhej az, hogy többször is próbáltam ezt mindenkivel megbeszélni, senki nem figyelt rám, a cselekedet rögtön felkeltette az "érdeklődést". :)

Udi!

Te a 4 vezetékes szondádat hol és mennyiért vetted?

Kacseronak vajon az olyan jó lenne az Omiba? :D

Link to comment
Megosztás:

Kacsero!

Ok, holnap megkérdezem és elküldöm SMS-ben, ha kell 1-2 nap alatt megérkezik a cucc.

Hamarosan lesz pár eladó cuccom hamarosan "garázs söprést" tartok. :D

Köszi, annyira nem sürgős, elég majd pü-ben is... a fizut úgyis meg kell várnom vele... :)

Link to comment
Megosztás:

NE TARTSD MAGADBAN, még a végén, megint lebetegszel.... :D

Na a lényeg!Itt nem Johnny gondolkodásával van baj!A kép láttán arra a szerény ám de pontos diagnózis felállítására jutottam(minden sértegetés nélkül)hogy Johnny testvérünk piciny agyát a felgyülemlett férfi ivarsejtek nyomják! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Azt leszögezném hogy orvosi végzettség hiányában a diagnózis téves is lehet és ebben az esetben a páciens állapotának a romlásáért illetve halálozásáért felelősséget nem tudok vállalni!Viszont van 1-2 telefonszámom ha kellene!Ezek a hölgyek némi készpénz fejében csak természetes úton csodásan megoldják az ilyen jellegű gondokat! :D

Link to comment
Megosztás:

Azt leszögezném hogy orvosi végzettség hiányában a diagnózis téves is lehet és ebben az esetben a páciens állapotának a romlásáért illetve halálozásáért felelősséget nem tudok vállalni!Viszont van 1-2 telefonszámom ha kellene!Ezek a hölgyek némi készpénz fejében csak természetes úton csodásan megoldják az ilyen jellegű gondokat! :D

Azért nem szeretnék a telefonszámok hívása után a nemigondozóban kikötni... :)

Link to comment
Megosztás:

Csabi, ha gondolod 16.00 körül arra tudok menni és megnézzük a beállításokat.

Én most állítgattam kicsit J0hnny telefonos segítségével, majd kiderül milyen lesz.

Valamivel azért már jobban indult.

Oké, itthon vagyok,és akkor gyere.. a ház hátsó részére gyere a parkolóba, mielőtt ide érsz, csörgess meg, és lemegyek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.