Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

van egy használaton kívüli Upcm!Havidíjért cserébe! :)

Thx de egyelőre nem! :) Holnap buli?

Tomival nem beszéltél esetleges UPC-re váltás miatt?

Még nem feszegettem a kérdést, lévén ha szezon van, leginkább én is a kerteben egerészek.Csak most, mikor szabin voltam, olykor jól jött volna pár plussz adó! :D

Egy gyorsabb netet jobban díjaznék! :P Mert a jelenlegi botrány milyen lassú.A tetejébe még asszem van egy év előfizu...... :D

Link to comment
Megosztás:

Még nem feszegettem a kérdést, lévén ha szezon van, leginkább én is a kerteben egerészek.Csak most, mikor szabin voltam, olykor jól jött volna pár plussz adó! :)

Egy gyorsabb netet jobban díjaznék! :) Mert a jelenlegi botrány milyen lassú.A tetejébe még asszem van egy év előfizu...... :D

Ki a szolgáltató?

Mekkora csomagra vagytok előfizetve?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy itt valaki ismerte-e kedves ismerősömet: Markó Mikit, de nagyon ledöbbentem a hír hallatára.

Nyugodj Békében!!!

Most hallottam én is, utána kerestem, és kiderült, hogy kecskeméti volt.Nagyon sajnálom ami történt.Állítólag wingsuitban ugrott, ez az a speciális ruha amivel siklani is lehet, de abba a völgybe ahová leugrottak, állítólag az ugrás idején erős turbulens szél volt, és már elrugaszkodás után bajba került.Az ernyő nyílt, de gondolom keveset fékezett a zuhanáson, és a srác sziklafalnak csapódott, majd fák közé esett.A hegyimentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani.

Egy rossz döntés, és nagy adag balszerencse.Biztos vagyok benne, hogy tudta mit kockáztat.Döntést hozott, leugrott, sajnos bele halt.

Ez a zászló mindenkinek áll aki a madarak közé vágyik.Bennünket járni teremtettek, nem repülni.Még is megkísértjük a sorsunkat, cserébe olyan élményt kapunk, ami csak keveseknek adatik.De mindennek ára van.

Őszintén sajnálom, nyugodjon békében. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.