Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Isten éltesse a TAMÁS Cartársakat, főleg Tomi023-at, és aXXon-t!

K Ö S Z Ö N Ö M mindenkinek :D

Turci, Ma, 14:09

Itt nem betétes!Azé nem kapsz pézt!Isten éltesse a Tamásokat!

Köszi neked is, de amúgy az Auchanban van sörösdobozvisszaváltó automata...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nincs semmi gond, nagyon köszönöm előre is, csak hát a szabadidő az amivel hadilábon állok.De sztem ezzel te is így vagy mostanság. :D

Attól még az ülést elvihet és berakhatod papa, aztán a gyárit majd meghebrákoljuk. :)

Szivesen adom, nekem sem lenne útban... :)

Link to comment
Megosztás:

Attól még az ülést elvihet és berakhatod papa, aztán a gyárit majd meghebrákoljuk. :)

Szivesen adom, nekem sem lenne útban... :)

A hangsúly a hol és mikor rakom-on van, mert -6 fokban nem sok huzodalmam van hebrákolni.Mondjuk holnap még időm is lenne rá.

De január végig 12 óra, mert mind2 közvetlen kollégám szabira megy majd 2-2 hétre, tehát már most tudom mondani azt, hogy január tuti kilőve....ez a bajság. :D

Link to comment
Megosztás:

A hangsúly a hol és mikor rakom-on van, mert -6 fokban nem sok huzodalmam van hebrákolni.Mondjuk holnap még időm is lenne rá.

De január végig 12 óra, mert mind2 közvetlen kollégám szabira megy majd 2-2 hétre, tehát már most tudom mondani azt, hogy január tuti kilőve....ez a bajság. :D

Maximum mamánál megtudjuk csinálni,de én 30-31 meló...

S valami fűtést is kell intézni a garázsba,zárható meg minden,de meleg az nincs.

Max hozok a cégtől valami villanyfűtést....

Link to comment
Megosztás:

Hát meg volt a gyors diagnosztika :D amit lehetett felprogramozott Bazsi.

Tempomat meg nem jo valszeg hardveres probléma és ESP is hasonló problémákkal küzd.

Tomi dob at nekem pü ben az Arpi szamat mert megbeszelnek vele egy időpontot Januárra.

( feltéve ha nem eszi a kicsike a hütőfolyadékot, mert az kellemetlen lenne) Amugy mennyi idő alatt tudja megálapitani wegy autoszerelő hogy Hengfejnél rendben van e minden? gondolok itt arra hogy esetleges szivárgast ami megmagyarázna vizfogyást. Persze lehet az is hogy valahol máshol ereszt a rendszer.

Link to comment
Megosztás:

Neki VV Szandika is bejönne! :)

Szoktam azt a csodás műsort nézni, még egy rakás hulladékot nem fújt eddig össze a szél mint most.Nézni meg nagyon nem tudok olyankor mást, lévén a másikon a 40 milliós játszma van, vagy marad az M1! :)

Kíváncsi lennék, hogy a korábbi akciós TV hol tart jelenleg......... :D

Link to comment
Megosztás:

Szoktam azt a csodás műsort nézni, még egy rakás hulladékot nem fújt eddig össze a szél mint most.Nézni meg nagyon nem tudok olyankor mást, lévén a másikon a 40 milliós játszma van, vagy marad az M1! :)

Kíváncsi lennék, hogy a korábbi akciós TV hol tart jelenleg......... :D

Mi lett a digitv-vel? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.