Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azt mondta az arc, most beszéltem vele, hogy holnap napközben küld egy hevenyészett árlistát mailban. Amint megjön küldöm. Kedden tudnánk elmenni utána leghamarabb szerintem a motyóért. Ha nincs neki, akkor meg, ha jól sejtem csütörtökre tud rendelni majd!

Oksa rendben.

Amúgy leginkább az unicum, jéger, és a johnny ára érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Oksa rendben.

Amúgy leginkább az unicum, jéger, és a johnny ára érdekelne.

Sejtettem, ezért is kértem tőle, hogy amennyiben teljes listát nem is tud küldeni akkor ezek legyenek benne: Unicum, Jager, whiskyk, Baileys... Emlékszem ám, hogy a törzsvevőim mit szoktak vásárolni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem, ezért is kértem tőle, hogy amennyiben teljes listát nem is tud küldeni akkor ezek legyenek benne: Unicum, Jager, whiskyk, Baileys... Emlékszem ám, hogy a törzsvevőim mit szoktak vásárolni :)

Jól le lettem alkoholistázva. :lol: :lol:

én rendelek ilyen tükörfűtést:

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Produ...&pid=189163

valaki még esetleg

Rendeltél már?

Link to comment
Megosztás:

Beszéltünk az autóinkról, hogy érdekes a vízhőfok kérdés.Pénteken mentünk haza Kiskőrösre átlag -7 fok volt kint, 80km/h-s utazónál.Nagyon úgy tűnt, hogy behalt a termosztát a Vectrában, mert gyakorlatilag Kiskőrösig nem állt össze a vízhőfokom.

Szombaton picit járattam, de szintén semmi értelmes dolog, pedig mentem is vele, mondjuk rövid távon.

Aztán ma haza felé egyszer csak lett.Tehát kb. 10km múlva érte el az üzemit kb. Páhi magasságában, majd ott volt némi bizonytalanság, mert szemmel láthatóan nyitott a termosztát, majd vissza melegedett Izsák előtt, és onnantól tartotta a szokásos szintet míg haza nem értünk.Na most kellene okosnak lennem, mert ugyanakkor itt a városban ott áll ahol kell, fűtés több mint tökéletes már 4-5km alatt melegség jön, és feláll a vízhőfok is normálisan.

Gondoltam rá, hogy irány a Kis és tsa, aztán csere, de tőlük már éppen két termosztátot vettem.Szóval ha máskor is lesz ilyen, beszélek Balázzsal egy gyári termosztát ügyében.

Amúgy a malackodás jól sikerült, a két sertés súlya együtt kb. 450kg volt.Volt velük meló bőven.Képeket később linkelek, mert készültek. :lol:

Bontunk! :lol:

Utánpótlás válogatott! :)

S, a végeredmény! :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom te a bordó nadrágos vagy. :D :lol:

Vizet majd még figyelgetem én is.

Dénes hívott nemrég, gyarapodott a klub egy Corsaval, és hamarosan egy Sopron szekcióval is. :)

Jajaja, én voltam a bordónacis! :D Ma is faca vízhőfokom volt mikor vittem a nagyobbikat suliba.Érdekes ez.

Szép Corsa!Mi van az orrában? :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.7 dízel

Nem tudtam, hogy traktor lesz...... :lol: Azt hittem, hogy rendes, benzines motorral vesz autót! :lol: :) :D

És ebből mennyi lesz beépítve a Corsába? :D :D :D

Netto 83kg! :lol:

1.7 DI ( 65Le) Y17dtl, utánna is kéne járni mi kell az Y17DTH hoz, esetleg átalakitható e :D asziszem intercooler ami biztos kell.

Kell oda még több okosság, majd Johnny megmondja a frankót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Tudnátok nekem adagoló felújító , kompresszió vizsgáló szakembert , műhelyt javasolni?

A mínuszokban sajnos nagyon nehezen indul a gép, 300ekm van benne , az adagoló

tengelye lötyög egy kicsit, nem tudom emiatt lehet -e a probléma vagy már kopásból

eredően. Én az Univerzál műhelyt találtam, adagolóra 15-20-at mondtak , a porlasztó-

kompresszió vizsgálatra kb15 -öt. Köszi

Üdv Hangya

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.