Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Érdekes útviszonyok lettek, nem mondom.Főleg Corsával nyári gumival kell baromira ésszel tolni.Azért haza felé a kissé lefagyott bekötőút előtti szakaszon csak keresztbe állítottam, aztán csúsztam kb. 10m-t kilinccsel előre. :lol: Asszem holnap kell még tartanom ilyen vezetéstechnikai tréninget! :) Csak hogy szokjam a dolgot! :D

Viszont vektrakocsival valami nem kerek.Szabályosan imbolygó instabil valami volt, mikor mentem vele haza délután Kiskőrösre.Most vagy a futómű van oda, vagy amiket vettem használt téli gumik egy nagy rakás guanó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes útviszonyok lettek, nem mondom.Főleg Corsával nyári gumival kell baromira ésszel tolni.Azért haza felé a kissé lefagyott bekötőút előtti szakaszon csak keresztbe állítottam, aztán csúsztam kb. 10m-t kilinccsel előre. :D Asszem holnap kell még tartanom ilyen vezetéstechnikai tréninget! :D Csak hogy szokjam a dolgot! :lol:

Csak óvatosan, nemrég értünk haza a Páfrányról, odafelé mentettünk az árokból a Szüret u.-án 1 Corollát, fiatal srác -nyári gumi párosítás meghozta az eredményt, az első lökös leszakadt. :D megállt 1 Tranzitos is , ő húzta ki.....

Nem mondom 1-2 kanyart én is kézifékesre vettem.... :lol: :D :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Csak óvatosan, nemrég értünk haza a Páfrányról, odafelé mentettünk az árokból a Szüret u.-án 1 Corollát, fiatal srác -nyári gumi párosítás meghozta az eredményt, az első lökös leszakadt. :D megállt 1 Tranzitos is , ő húzta ki.....

Nem mondom 1-2 kanyart én is kézifékesre vettem.... :lol: :D :lol: :) :D

Nekem az a fontos, hogy legyen hely.A többit rábízom a fizikára! :lol: Nyilván kertvárosi részen nem fogok rodeózni, de ez a bekötőút kihagyhatatlan kísértés volt! :D

Amúgy a Kis Tesco parkolójában már javában ment a gépészkedés! :D Ladások, bimmeresek tologatták szépen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.