Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Elmondhatjuk, hogy a miénk a leginteraktívabb sexció széles e vidéken!A tegnap estére gondolok.Skyp rulez!!! :!: :lol: :D :wink:

Aki meg nem fért be, annak MSN. :lol:

Valóban király volt! :lol: már csak a webkamera hiányzott!

MA ESTE 7kor TALÁLKOZUNK!!!

Corsarulez gyere ám!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó volt a tali (még motoros-kaszkadőrshow-t is láttunk!), most már azt is tudom, hol van a Centrum parkoló! :wink:

Hazafelé azért még 1x eltévedtem.... :oops:

Már nem tudom, ki emlegette a ledes utastérvilágítást (J0nny?) meg tudnád adni a pontos címet Pesten?

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy nem lehettem ott! :lol: A ballagás Dabason unalmas volt, de a kaja miatt már megérte elmenni.Csak egy kicsit elhúzódott, 23:00-kor indultam vissza felé az 50-esen.Anyósomat egy kicst megautóztattam, mert 25 perc alatt Kecskeméten voltam. :D :lol: :lol: Nem szólt! :!: Vagy csak nem mert...... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó volt a tali (még motoros-kaszkadőrshow-t is láttunk!), most már azt is tudom, hol van a Centrum parkoló! :wink:

Hazafelé azért még 1x eltévedtem.... :oops:

Már nem tudom, ki emlegette a ledes utastérvilágítást (J0nny?) meg tudnád adni a pontos címet Pesten?

Utánanézek,ígérem neked! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos én késve érkeztem mert féket is kell időnként javítani ugye. Aki kitartott az megcsodálhatta apukám tehetséges fékezőtulajdonságának egedményét. Az eltévedésről annyit, hogy ebben a belvárosi zűrzavarban nem nehéz. Ha figyelitek nem nagyon van 300m olyan szakasz ahol ne lenne egy piros-fehér csíkos bólya.

Link to comment
Megosztás:

Ne már Edit! :lol:

Onnét, hogy a francban lehet eltévedni?

Szerintem nem is az utat figyelted :D

Elfelejtettem lekanyarodni a nagy körútra (ahonnan Jakabszállás és Izsák felé lehet lekanyarodni, a Mekdonáldsznál jöttem rá, hogy nem jó felé megyek, de feltaláltam magam, és lekanyarodtam a Toyota szalonnál, így pont jó helyen lyukadtam ki! :lol: Szóval nem volt vészes! :wink:

Eddig csak nagyon-nagyon ritkán jártam Kecsón..... :oops:

Egyébként, tényleg nem oda figyeltem, hanem tapadtam egy ideig a srácok hátuljára, de ők aztán másfelé mentek!

Aztán mega-tempóban 30 perc alatt hazaértem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Részemről beszerkesztettem a helyzetjelző ledeket a gépbe.A Bárditól az utolsó darabokat hoztam el.Kíváncsi leszek majd sötétben, mert így nappali világosságnál csak abban a lámpatestben látszik valami, amit nem olyan régen cseréltem.Amúgy szvsz nem lesz ez rossz! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nűekünk van egy olyan ledes lámpánk, amit Johnny beszúrt, a boltban úgy árulták, hogy piros, erre kiderült, hogy sárga, meg az is kiderült, hogy nagyon egy irányba világít, nem szórja a fényt, kis szögből látszik, szóval van egy eladó olyan lámpám, sárga..... :lol:

Ha kell valaklinek, szóljon!

Az utastérvilágítás hátha jobb lesz! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.