Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Holnap meg megintervjúvolom a kiséstársáékat, hogy mennyibe is kerül a vezérműszíj, meg a sallangjai, no meg holarákba keressem a termosztátot.Bár már az is megfordult a fejemben, hogy néhány típusé a vízcsőben van, szóval beiktatni v.mit, ami hasonló értékeken dolgozik! :lol:

Mi is a corsa pontos motorkódja? 12NV?

Link to comment
Megosztás:

Losi!

12NV-nél is a vezérlés alatt a hengerfejnél van a termosztát ugyanúgy mint az enyémnél. :lol:

ttp://img0.tar.hu/udi/img/16647906.jpg

Thx.Itt az ideje, hogy elkezdjem megtanulni ezt a dolgot.Erre meg a saját autó kitűnő.Így, hogy 8V, elvileg nem akad össze ha v.mit túlfeszítenék, vagy túl lazára hagynám.

Szerk:

Megrendeltem a cuccokat hozzá, 12e.ft körül lesz az anyagár.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg bolond biztos a 8V, de ez is össze tud akadni. Feszítést könnyű beállítani a feszítő görgőnél van két jelzés annak kell egy síkban lennie, vízpumpával lehet spanolni. Majd linkelek pár ábrát a beállításhoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg bolond biztos a 8V, de ez is össze tud akadni. Feszítést könnyű beállítani a feszítő görgőnél van két jelzés annak kell egy síkban lennie, vízpumpával lehet spanolni. Majd linkelek pár ábrát a beállításhoz. :lol:

Okés, thx!Megvettem közben hozzá a dolgokat, nálam a vízpumpa spanol, gondolom ilyen excenteres megoldással.5L fagyállóval együtt volt 11e.ft.

Link to comment
Megosztás:

Okés, thx!Megvettem közben hozzá a dolgokat, nálam a vízpumpa spanol, gondolom ilyen excenteres megoldással.5L fagyállóval együtt volt 11e.ft.

-Szerk.-

Ha a tiédben nincs feszítő görgő akkor az 12ST lesz ott a feszítéshez egy célműszert alkalmaznak, de Corsás megoldásként előtte megnézed (a képen fekete háromszög jelöli) mennyire van spanolva és megjegyzed. 12NV-nél már van görgő és ott kell figyelni.

Képeket küldök mindkét verzióról:

95407743.jpg

95407742.jpg

Nagyon szeretem a 8V-t olcsó az alkatrész hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

-Szerk.-

Ha a tiédben nincs feszítő görgő akkor az 12ST lesz ott a feszítéshez egy célműszert alkalmaznak, de Corsás megoldásként előtte megnézed (a képen fekete háromszög jelöli) mennyire van spanolva és megjegyzed. 12NV-nél már van görgő és ott kell figyelni.

Képeket küldök mindkét verzióról:

http://img0.tar.hu/udi/img/95407743.jpg

http://img0.tar.hu/udi/img/95407742.jpg

Nagyon szeretem a 8V-t olcsó az alkatrész hozzá. :lol:

Thx még1x! :) Így meg már sima ügy lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Délután a szalagházak mögött parkoltam, és csak negyed órára vettem parkolójegyet, mert pikk-pakk elintéztem amit akartam.

Mikor közeledtem a Corsa felé, látom ám, hogy a "meleg" parkolóőr már ott toporog, és közben az óráját nézi.Sajnos pofára esett, mert beültem, és indítottam.Mielőtt teljesen beszálltam volna, azért oda böktem, hogy : Mi van hawer, tán el akarod lopni?Ezért nézegeted?-

Beszállás után még becsukott ajtónál tettem egy keresetlen megjegyzést, hogy mire is hasonlít a feje.

Hogy nem tudnának ezek a gyökér képű pélójankók elrothadni.Ürülékházi banda. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Délután a szalagházak mögött parkoltam, és csak negyed órára vettem parkolójegyet, mert pikk-pakk elintéztem amit akartam.

Mikor közeledtem a Corsa felé, látom ám, hogy a "meleg" parkolóőr már ott toporog, és közben az óráját nézi.Sajnos pofára esett, mert beültem, és indítottam.Mielőtt teljesen beszálltam volna, azért oda böktem, hogy : Mi van hawer, tán el akarod lopni?Ezért nézegeted?-

Beszállás után még becsukott ajtónál tettem egy keresetlen megjegyzést, hogy mire is hasonlít a feje.

Hogy nem tudnának ezek a gyökér képű pélójankók elrothadni.Ürülékházi banda. :lol: :lol:

Ki kellen próbálni, hogy megállok, rendszám le és mit lépnének... :) Kondi kamera! :D

Link to comment
Megosztás:

az agip kúton ma elhajtottak a vérbe!

Én nem tudom.Sokszor tankoltam ott, bajom nem volt a cuccal, viszont akkora különbséget nem tapasztaltam a kártyás kontra nem kártyás vásárlás között.

Ez az, ami 400000 (?) Forintért volt eladó ?

Emlékeim szerint igen.Ennyi.Amúgy ez az autó sosem ért 400e.-t.Még akkor sem, mikor megvették.Lámerség Rlz. :lol:

A gumis kérdésemre valaki? :lol:

Ne vegyél újrafutózott gumit.Egy nagy rakás........xar.Amúgy WagonR+ méretben nincsenek ökör áron a gumik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.