Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hogy a tuningra költött pénz, egy idő után ablakon kidobott pénz.Klassz meg minden, csak mikor esetleg lenne más helye is......

Én is agyaltam úgy a Vectrán, mint az új szerzeményen, hogy mit is lehetne.Aztán úgy döntöttem, hogy max. csak arra amire nagyon szükséges.A lényeg, hogy üzembiztos legyen.Ezek csak használati tárgyak, semmi több.Vigyázni kell rájuk míg használjuk, aztán annyi.

Ha úgy igazán össze számolnám amit autókra költöttem, sztem kijönne az ára a korábban linkelt használt WRX-nek, vagy egy középkategóriás ernyőnek meg egy hátimotornak az új ára kényelmesen.S, akkor nem a leggagyibbat venném.

Ezért.Persze akkor jó 5letnek tűnt. :lol: Ma már nem az. :excl:

Ez a te szempontod...

Én nem vagyok a tuning ellen, de fásztendfuriusz tuningra költeni... :(

Persze ez mindenkinek önálló döntése...lehet követni a droidokat, akinek tetszik...

Az angel eye-t hülyeségnek tartom, most is megbizonyosodtam, hogy elég kókányul világít.

Azért a pénzért nem lámpát vettem volna, hanem egy SE cuccot, ami tényleg élményt ad és több értelme is van.

Link to comment
Megosztás:

SE + fék tuning az megérné, angel eye lámpát én sem komálom mivel már tömegcikk lett belőle. :excl: Kiváncsi vagyok, hogy amit a nyárom Bazsinál mutattam a hátsó lökös alatt a karosszérián az meg van-e csinálva?

Nem tudom mire gondolsz!Mert hátul nincs semmi!

Link to comment
Megosztás:

Ez a te szempontod...

Így van.Idővel majd a tiéd is ez lesz, de távol álljon tőlem, hogy győzködjelek.Majd pár év és pár elköltött forint után rá fogsz jönni magad is.Mikor megveszed életed első Saab-ját! :lol:

Én nem vagyok a tuning ellen, de fásztendfuriusz tuningra költeni... :(

Persze ez mindenkinek önálló döntése...lehet követni a droidokat, akinek tetszik...

Fiatalon az embernek sok minden tetszik.Utána letisztul a kép. :lol: Példa erre a bandában egyre nagyobb számban megjelenő nagyautó.

Az angel eye-t hülyeségnek tartom, most is megbizonyosodtam, hogy elég kókányul világít.

Azért a pénzért nem lámpát vettem volna, hanem egy SE cuccot, ami tényleg élményt ad és több értelme is van.

Én szerettem az injolájszot, Bazsi rendesen beállította anno.Az SE az klassz amúgy.Főleg, ha úgy kezdődik a motorkód, hogy C30! :lol: :excl:

Link to comment
Megosztás:

Így van.Idővel majd a tiéd is ez lesz, de távol álljon tőlem, hogy győzködjelek.Majd pár év és pár elköltött forint után rá fogsz jönni magad is.Mikor megveszed életed első Saab-ját! :lol:

Fiatalon az embernek sok minden tetszik.Utána letisztul a kép. :excl: Példa erre a bandában egyre nagyobb számban megjelenő nagyautó.

A Saab stimmel. :(

A nagyautós dologba ne menjünk bele, mert sértődés lesz belőle! :lol:

Ha netán egyszer odajutok, hogy lesz családom veszek egy kombit, de hobby autónak szeretnék tartani valami apró, erős autót akkor is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A nagyautós dologba ne menjünk bele, mert sértődés lesz belőle! :lol:

Ha a Corsára gondolsz, klassz nagyon.Csak akkor gáz, mikor élből lelépik vagy leszorítanak vele, esetleg rám húzzák a kormányt.A Vectrával nincs ilyen gondom, elhiheted. :(

Még egy apró ám de nem elhanyagolható dolog.A Sedan mit forma, elegáns, de ugyanakkor a leghaszontalanabb, és a leginkább korlátok között használható forma.Ha újra autót veszek majd egyszer, az vagy kombi (Caravan) vagy egyterű lesz.Kb. 100000X használhatóbb autók a mindennapokban mint a sedanok. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ha a Corsára gondolsz, klassz nagyon.Csak akkor gáz, mikor élből lelépik vagy leszorítanak vele, esetleg rám húzzák a kormányt.A Vectrával nincs ilyen gondom, elhiheted. :excl:

Egyáltalán nem érdekel ez a része, én szeretem magam körül érezni a kicsi bódé örömét és azt, hogy nem pofázik bele semmilyen elektronika mit és hogyan örömködöm a gépsassl. :(

Feri mikrobusza eladó lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mire gondolsz!Mert hátul nincs semmi!

Anno mind a 2 oldalt a hátsó negyed illesztésénél beláttunk (lámpával is átvillágítottam) akkora rohadás volt rajta,

lökös és a belső műanyag burkolat takarja. Remélem meg lett csinálva, most még olcsóbban kivitelezhető később elemcsere lesz belőle.

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem érdekel ez a része, én szeretem magam körül érezni a kicsi bódé örömét és azt, hogy nem pofázik bele semmilyen elektronika mit és hogyan örömködöm a gépsassl. :excl:

Rendes motorral én is élvezném, de ezzel az 55LE-vel (valamikor gyárilag) csak városi közlekedésre alkalmas.Így marad használati tárgy.

Feri mikrobusza eladó lesz. :(

Tudom.De nekem az drága jelen pénzügyi helyzet mellett, így marad a Vectra míg nagy baja nem lesz.Éppen ma kért 1L olajat, 3800km után.Megkapta.Most kb. 3-4e.km-ig nincs vele gond.

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek kölcsönbe torx készlete, amit utánna el tudna juttatni Makóra + vissza ? :lol: :lol: :lol: :lol:

:excl:

Most nem azért, de amennyibe kerülne az eljuttatás, annyiért, lehet hogy lehetne venni is, nem? :(

Amúgy nekem van, de nem tudom eljuttatni Makóra+ vissza... :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.