Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha nem magam rakom le a laminált parkettát, hanem hívok hozzá valami embert, az vajon mennyibe fáj négyzetméterenként?

Van valakinek valami tapasztalata ilyennel? Vagy csinált már valaki ilyet közületek? Nem tűnik valami nagy bonyolultságnak, egy pár tutorialt, meg how to-t átböngésztem, egy szúrófűrész birtokában nagy kihívással nem kerülhetnék szembe, na de ki tudja :( :lol: Gondoltam megkérdem, itt elég sokan vagytok akik már saját kéglivel rendelkeztek, hátha tud valaki valami okossággal szolgálni :excl:

Link to comment
Megosztás:

Angel eyes eladva!Szerintem ezt a tuning témát hanyagolom nem nekem való!Lehet öregszem de hogy én mindig rosszul járok ezzel a dologgal már bosszantó! :excl: Így vissza került a gyári lámpa szemöldökkel!Azért a felnit le festetem!De sört nem adok a fényezőnek míg kész nincs!

Link to comment
Megosztás:

Angel eyes eladva!Szerintem ezt a tuning témát hanyagolom nem nekem való!Lehet öregszem de hogy én mindig rosszul járok ezzel a dologgal már bosszantó! :( Így vissza került a gyári lámpa szemöldökkel!Azért a felnit le festetem!De sört nem adok a fényezőnek míg kész nincs!

Sajnos a tuning nem a jóljárásról szól.Megveszed/megcsinálod, aztán megunod és eladod.Aztán "megöregszel" és a gyári dolgokat fogod favorizálni. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szakállasan, és tető nélkül? :lol: :lol:

Ez kéész! :( :lol: :lol:

Amúgy ma lemosattam a Vectrát, gondolván kapja meg a törődést ami jár neki.TopWax meg minden figyelt, bár a hangsúly az alvázmosáson volt.

Aztán jöttek a felhők, az eső, a retek és még el kell mennem egy helyre nemsokára a havas esőben.Viszont így olybá' tűnik a dolog, hogy kib@#sztam az ablakon 2200ft-t a semmiért. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Angel eyes eladva!Szerintem ezt a tuning témát hanyagolom nem nekem való!Lehet öregszem de hogy én mindig rosszul járok ezzel a dologgal már bosszantó! :( Így vissza került a gyári lámpa szemöldökkel!Azért a felnit le festetem!De sört nem adok a fényezőnek míg kész nincs!

Az a baj, hogy nem jó oldalról közelítesz a dolgohoz. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Mit is? :excl:

Hogy a tuningra költött pénz, egy idő után ablakon kidobott pénz.Klassz meg minden, csak mikor esetleg lenne más helye is......

Én is agyaltam úgy a Vectrán, mint az új szerzeményen, hogy mit is lehetne.Aztán úgy döntöttem, hogy max. csak arra amire nagyon szükséges.A lényeg, hogy üzembiztos legyen.Ezek csak használati tárgyak, semmi több.Vigyázni kell rájuk míg használjuk, aztán annyi.

Ha úgy igazán össze számolnám amit autókra költöttem, sztem kijönne az ára a korábban linkelt használt WRX-nek, vagy egy középkategóriás ernyőnek meg egy hátimotornak az új ára kényelmesen.S, akkor nem a leggagyibbat venném.

Ezért.Persze akkor jó 5letnek tűnt. :lol: Ma már nem az. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.