Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kaptam ma 1 levelet iwiwen, megosztom, mert lehet hogy itt jobban tudnánk segíteni a hölgynek.

A segítségét szeretném kérni!

Nyár közepén eladtuk az autónkat egy Opel Vectra kombit rendszám IIE-197 Kecskemétre és sehol sem találjuk az adásvételi szerződésünket.Az illető aki megvette tagja volt valamilyen Opel klubnak Ezért gondoltam,hogy talán ön tudna nekem segíteni!Csak az illető elérhetőségére lenne szükségem, mert az adásvételi nélkül nem tudjuk a biztosítást átkötni az új autónkra!

Segítségét előre is köszönöm!

Szvl, ha van valakinek infója, írjon nekem!

Köxi! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Kaptam ma 1 levelet iwiwen, megosztom, mert lehet hogy itt jobban tudnánk segíteni a hölgynek.

Szvl, ha van valakinek infója, írjon nekem!

Köxi! :excl:

Ha volt egy kis sütnivalója a hölgynek, akkor lejelentette az eladást az ocsmányirodában. Ergo ott tudnak adni szerintem igazolást a tranzakcióról, mert gondolom ahhoz kellene a szerződés a biztosítás miatt. Ez csak egy ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Én nem találom a levelet de beszéltem Jooeval küld el neki a számát Csabi!

:(

öö, milyen levelet nem találsz? :lol:

és milyen számot küldjek el Joeenak? :lol:

Bakker, tényleg Joee vette meg azt a Vectrát... :excl:

Jah, Turci!

És köszi a VIZET!!! még mindig nem értél ide vele... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:(

öö, milyen levelet nem találsz? :lol:

és milyen számot küldjek el Joeenak? :lol:

Bakker, tényleg Joee vette meg azt a Vectrát... :excl:

Jah, Turci!

És köszi a VIZET!!! még mindig nem értél ide vele... :lol: :lol:

Joee számát küld el a csajnak!Gepárdnak adtam vizet ezek szerint nem ért oda hozzád! :D De neked is annyi át jönni hozzám mint nekem hozzád! :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.