Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

286, 5 csavar, Calibra turbó felni :o :D :)

V.mi szolidabbra gondoltam.Mondjuk úgy is csak leszedés után derül ki, hogy mit lehet felmakkozni helyette.A főfékmunkahenger érdekesen nagy amúgy.... :)

Siklóernyős videó:

Ezért kell 100sor is meggondolni, milyen időben érdemes még elstartolni.

Link to comment
Megosztás:

V.mi szolidabbra gondoltam.Mondjuk úgy is csak leszedés után derül ki, hogy mit lehet felmakkozni helyette.A főfékmunkahenger érdekesen nagy amúgy.... :D

Voltam bontóba, kaptam egy Kadettét.Fecó jót mosolygott azon, hogy ami rajta volt, az is tőlük van/volt.Amint időm engedi, szakértek. :o

Link to comment
Megosztás:

Gyere ülést is kendácsolni majd! :o

Igyexem, de a 7n délutánba tolom, és a korzához meg megvettem mindent ami az olaj+összes szűrő cseréjéhez kell.Szal arra is időt kell szakítanom, mert bevallom töredelmesen, mióta megvettem nem cseréltem ki rajta semmit.Aztán időszerű.A fűtőradiátort is át akarom mosni, aztán ha az megvan lehet termosztát csere is lesz.

Jah, olajszűrőből olyat kaptam ami Golf-hoz való mert ilyen régi fajtát már nem forgalmaznak a Bálinték.

Link to comment
Megosztás:

Szeretem én a Vectrát is, de a Corsát jobban magaménak éreztem, mert minden nap azzal járkáltam. :o Meg az volt az első igazi autóm (A Fiat Panda nem számít annak! :D )

A Vekit csak hétvégén vezetem, mert a napi 5-6 szori beindítás, kis távokra használás nem tenne jót neki. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.