Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megvannak a Vectra bajai

- szelepfedél tömítés 2db mert V6 :)

- gyertya mert áll az olajban, 6db mert V6 :)

- O gyűrű a csavarok alá 16db mert V6 :(

- ékszíj feszítő csapágy 1db drága mert V6 :(

- ékszíj vezető csapágy 1db drága mert V6 :D

de a kipuf már kész THX GT. :P

de ez az én autóm én így szeretem :o

és már kész is van :D

de lehet vissza kell vinni Gubacsi Tibihez mert nagyon csendes lett. Ki kell nyitni a toroknál mert semmi V6 hangja nincs

olyan mint két 1.0 korza :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a ma délutáni S.O.S. HELP-et... :o

Akksit már felraktam tölteni... :)

Aztán Bazsi megmondta, hogy hogyan kell kimérni az AC-t, Kiskasza megmondta, hogy hogyan kell kikínozni a helyéről, Joe megmondta, hogy neki van polcon egy AC ami Gepárdé, mi pedig kicseréltük A Széchenyi város egyik sötét parkolójában, fejlámpával ahogy kell! :D Szal X20XEV Omi műxik! :)

Link to comment
Megosztás:

Aztán Bazsi megmondta, hogy hogyan kell kimérni az AC-t, Kiskasza megmondta, hogy hogyan kell kikínozni a helyéről, Joe megmondta, hogy neki van polcon egy AC ami Gepárdé, mi pedig kicseréltük A Széchenyi város egyik sötét parkolójában, fejlámpával ahogy kell! :o Szal X20XEV Omi műxik! :D

Granulálok :)

Link to comment
Megosztás:

Aztán Bazsi megmondta, hogy hogyan kell kimérni az AC-t, Kiskasza megmondta, hogy hogyan kell kikínozni a helyéről, Joe megmondta, hogy neki van polcon egy AC ami Gepárdé, mi pedig kicseréltük A Széchenyi város egyik sötét parkolójában, fejlámpával ahogy kell! :D Szal X20XEV Omi műxik! :)

KORZÁÁÁÁÁSSS! PACSIIIII!!! :o

Link to comment
Megosztás:

Iwiw üzenőfalán olvastam :)

"Boldog ember voltam. Már több mint egy éve jártunk imádott barátnőmmel, és el is határoztuk, hogy összeházasodunk. Csak egy dolog aggasztott.... A gyönyörű szép huga... Jövendőbeli sógornőm 22 éves volt, nagyon szűk mini szoknyákban járt és legtöbbször melltartó nélkül. Rendszeresen lehajolt amikor a közelemben volt, s így mindig csodálatos látvány tárult elém.Biztosan szándékos volt, mert sosem csinálta más előtt.Egy napon, a hugica hívott, és megkért, hogy menjek át leellenőrizni az esküvői meghívókat. Egyedül volt, mikor megérkeztem, és azt suttogta, hogy olyan vágyat érez irántam, amit nem tudott leküzdeni. Azt mondta, szeretne velem szeretkezni, csak egyszer mielőtt megházasodom és elkötelezem magam a nővére mellett. Meredten figyeltem, ahogy felmegy a lépcsőn.

Amikor felért, lehúzta a bugyiját és ledobta rám a lépcső aljára. Egy pillanatig ott álltam, majd megfordultam és kivágtattam a bejárati ajtóhoz. Kinyitottam, majd a kocsimhoz rohantam. Körös-körül...ott álldogált az egész jövendőbeli családom, mind tapsolva!

Apósjelöltem könnyes szemekkel ölelt át és mondta: "Nagyon örülünk, hogy átmentél a kis tesztünkön! Nem is akarhatnánk nálad jobb férfit a lányunknak. Üdvözlünk a családban!"

Tanulság: Mindig a kocsiban tartsd az óvszert!

:o :D :)

Ezt meg sunáznám:

34774_07-04_123_565lo.jpg

Link to comment
Megosztás:

Aztán Bazsi megmondta, hogy hogyan kell kimérni az AC-t, Kiskasza megmondta, hogy hogyan kell kikínozni a helyéről, Joe megmondta, hogy neki van polcon egy AC ami Gepárdé, mi pedig kicseréltük A Széchenyi város egyik sötét parkolójában, fejlámpával ahogy kell! :) Szal X20XEV Omi műxik! :)

Sajnos annyira mégsem műxik az omi... :D

Most beszéltem a tulajjal, hogy alig akart beindulni, nem nagyon megy, és szaggat, közben a chek lámpa is kivillant... :o

Link to comment
Megosztás:

Végig kell próbálni amit javallottam.Jobb 5letem nekem sincs sajnos. :D

Kicseréltem a bilincset az AC-n meg a benzincső meg volt törve kicsit mikor visszaraktuk a fedelet,valszeg, ezért is nem kapta meg a megfelelő nyomást...

Most tökéletesen megy, húz rendesen... :) :o

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem a bilincset az AC-n meg a benzincső meg volt törve kicsit mikor visszaraktuk a fedelet,valszeg, ezért is nem kapta meg a megfelelő nyomást...

Most tökéletesen megy, húz rendesen... :) :o

Na akkor örömködés van. :D Reméljük most egy kisit nyugton marad azzomega! :)

Én meg kicsit megkésve de törve nem, kiértem Bazsiékhoz.Johnny és Joe éppen akkor indultak haza, így én vettem át a képzeletbeli stafétabotot tőlük aztán Balázzsal elástunk pár fát.Akarom mondani a helyére rugdostuk! :( Tomi addig tele rámolta a Hapcit kivágott barackfával.Aztán ránk sötétedett.

Holnap is mejek ki, aztán segítek még amit tudok.

Link to comment
Megosztás:

Én meg kicsit megkésve de törve nem, kiértem Bazsiékhoz.Johnny és Joe éppen akkor indultak haza, így én vettem át a képzeletbeli stafétabotot tőlük aztán Balázzsal elástunk pár fát.Akarom mondani a helyére rugdostuk! :o Tomi addig tele rámolta a Hapcit kivágott barackfával.Aztán ránk sötétedett.

Holnap is mejek ki, aztán segítek még amit tudok.

Sajna én holnap nem tudok menni, de most már a haladós része jön.

A sorok végén lévő lécek lefurkálásával és a fa szétválogatással, széthordással ment el ma sok idő.

Jó munkát holnapra!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.