Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Erős fenntartásaim vannak a vidéki miniszoknyás lányokkal kapcsolatban! :o Sokat lógtam Miskén míg működött a Galaxy dizsi! :)

Szelid már más volt mint pl. Club Fregatt, Club Éden.....hm..... :)

Nem is csak ez a lényeg. Mekkora poén lenne egy rögtönzött Opel találkozó Hajóson :D

Link to comment
Megosztás:

Délután megbeszélem banyával.

Egy dolog tart vissza eddig, hogy antibiotikumot szedek és arra nem igen kellene inni.

Na de egy éjszakát majd csak kibírok alkohol nélkül :) :D

Lopni sem szabad elvileg....

Az elv és a gyakorlat azért sokszor más :P

Nem kell túlparázni, csak a mérvre kell figyelni :o :D

Mondjuk ne legyen bols + RB akció :) :( :( :D

Link to comment
Megosztás:

Nem régen húztam el a TESCO-tól kacserót, Tiffy Omijával.Valszeg meghótt az ÁCja.Mer' nem indul.Csak teker.

Holnap szakértés, mert a nagy indítózások közepette lemerült az akksi is, szal azt tölteni kell.Utána lehet okoskodni.

Kicsit rájár a rúd arra a szekérre no meg a tulajának a pééztárcájára. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem régen húztam el a TESCO-tól kacserót, Tiffy Omijával.Valszeg meghótt az ÁCja.Mer' nem indul.Csak teker.

Holnap szakértés, mert a nagy indítózások közepette lemerült az akksi is, szal azt tölteni kell.Utána lehet okoskodni.

Kicsit rájár a rúd arra a szekérre no meg a tulajának a pééztárcájára. :o

Köszönöm szépen a ma délutáni S.O.S. HELP-et... :D

Akksit már felraktam tölteni... :)

Link to comment
Megosztás:

Szombaton Bazsinál faültetés van kell neki a segítségünk!!!

PLS aki él jöjjön ki ha csak egy órát marad az is nagy segítség!

Bazsi még sosem mondott nemet vagy keresett kifogást ... ez költői.

Kibacott fárasztó hetem van rögtön a szabi után,apám ropogója darabokban...szerintem szombaton délután kitudok menni,de vasárnap muszáj pihenem. :o

Link to comment
Megosztás:

Kibacott fárasztó hetem van rögtön a szabi után,apám ropogója darabokban...szerintem szombaton délután kitudok menni,de vasárnap muszáj pihenem. :D

A szombat délután nekem is jó lehet+vasárnapból v.mennyi. :o

Aztán még majd egyszer kimejünk, és kioperáljuk azt az ominózus meggyfát! :)

Link to comment
Megosztás:

A szombat délután nekem is jó lehet+vasárnapból v.mennyi. :o

Aztán még majd egyszer kimejünk, és kioperáljuk azt az ominózus meggyfát! :)

Nem kicsit durva,hogy rögtön szabi után reggel 7-től este 9-ig vagyunk távol és egész nap szívunk...

Persze olyan zsibbasztó dolgokat akarnak velünk,hogy sírtam a röhögéstől: napi leosztású ütemterv,ki mit csinál...amikor reggel sem tudják még,ki merre rohanjon javítani! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.