Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az én autóimon is kellene kereket cserélni.

Én is rákészültem a rossz időre, erre most is 13 fokban jöttünk haza a gyújtogatásból.Láttalak benneteket Kiskőrösön, de nem akartam oda menni. :o

és a gáz vajon mi? :D

Megmondták a frankót.Gázzal fűteni manapság luxus ami az árát illeti.S, milyen igazuk van.Beterelték a népeket a városba, hitelre vetették meg velük a lakásaikat, amit sok esetben vagy a drága gázzal, vagy a még drágább távfűtéssel kell fűteni.No comment.

Link to comment
Megosztás:

Én is rákészültem a rossz időre, erre most is 13 fokban jöttünk haza a gyújtogatásból.Láttalak benneteket Kiskőrösön, de nem akartam oda menni. :o

Megmondták a frankót.Gázzal fűteni manapság luxus ami az árát illeti.S, milyen igazuk van.Beterelték a népeket a városba, hitelre vetették meg velük a lakásaikat, amit sok esetben vagy a drága gázzal, vagy a még drágább távfűtéssel kell fűteni.No comment.

A röghöz kötési törvény azért nem olyan rég szűnt meg!És azt se feledjük el mikor ezek a panel lakások épültek a távfűtés olcsóbb volt!

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem jó?

Ja egy hetet vártam!A ragasztó amivel csinálták két nap alatt a radiátoron se kötött meg!Tomi azt mondta f@sza lesz csak nem úgy alakult!No meg hogy a Kékestető csak kicsi domb ahhoz képest ahogy meg lett ragasztva!Zsolti csak annyit kérdezett "pézt adtál érte"?

Link to comment
Megosztás:

Ja egy hetet vártam!A ragasztó amivel csinálták két nap alatt a radiátoron se kötött meg!Tomi azt mondta f@sza lesz csak nem úgy alakult!No meg hogy a Kékestető csak kicsi domb ahhoz képest ahogy meg lett ragasztva!Zsolti csak annyit kérdezett "pézt adtál érte"?

És adtál érte? :o

Link to comment
Megosztás:

Én is rákészültem a rossz időre, erre most is 13 fokban jöttünk haza a gyújtogatásból.Láttalak benneteket Kiskőrösön, de nem akartam oda menni. :o

Na, ne máááá.... legközelebb tessék odajönni. :D

Egyébként a Peti mérgelődött, mikor tette fel a klubos rendszámkeretet, mert nehezen illeszkedett, csak az egyiket sikerült feltenni.

Link to comment
Megosztás:

És azt se feledjük el mikor ezek a panel lakások épültek a távfűtés olcsóbb volt!

Ez leginkább az elmúlt 10-15 év tendenciája sajnos.Nézd csak meg pl. Kecskemét viszonylatában.

Na, ne máááá.... legközelebb tessék odajönni. :o

Egyébként a Peti mérgelődött, mikor tette fel a klubos rendszámkeretet, mert nehezen illeszkedett, csak az egyiket sikerült feltenni.

Rendben.Legközelebb oda mejek.A klubbos rendszámkeret tényleg elég passzentos, de leküzdhető.

Amúgy furcsa volt picit látni azokat az arcokat, akikkel együtt jártunk suliba, most pedig átvitt értelemben meglett szülőként minimum egy, vagy két porontyot kísérgettek.Rájöttem, nálunk sem csak a gyerkőcök öregednek.... :D

Link to comment
Megosztás:

Megvannak a Vectra bajai

- szelepfedél tömítés 2db mert V6 :D

- gyertya mert áll az olajban, 6db mert V6 :)

- O gyűrű a csavarok alá 16db mert V6 :)

- ékszíj feszítő csapágy 1db drága mert V6 :(

- ékszíj vezető csapágy 1db drága mert V6 :(

de a kipuf már kész THX GT. :D

de ez az én autóm én így szeretem :o

Link to comment
Megosztás:

Szombaton Bazsinál faültetés van kell neki a segítségünk!!!

PLS aki él jöjjön ki ha csak egy órát marad az is nagy segítség!

Bazsi még sosem mondott nemet vagy keresett kifogást ... ez költői.

Részemről már lefixálva a dolog, tehát mejek de csak valószínűleg délután mert Flóra úszik+előtte éjszakás leszek.Szóval remekbeszabott kis hétvége lesz.Valahogy Bazsinak mindig olyan 7végére sikerül időzíteni, mikor éjszakában szívok bent. :o

Link to comment
Megosztás:

Szombaton Bazsinál faültetés van kell neki a segítségünk!!!

PLS aki él jöjjön ki ha csak egy órát marad az is nagy segítség!

Bazsi még sosem mondott nemet vagy keresett kifogást ... ez költői.

Szombaton tudok menni én is úgy néz ki.

Majd beszéljünk össze, hogy ki mikor meddig.

Aztán ha gondolod elugrom érted reggel. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.