Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Gratula ilyen időben a nullás, max. feles emelést megtalálni és megtartani is eredmény, úgy érzem már egyre jobban kezded érezni a csőrlés feelingjét is ami elég szokatlan egy ejtőernyősnek :D

Mélykék Pista!

Pályanap kiváló alkalom arra, hogy megismerjük a saját autónk végleteit biztonságos körülmények között.

Vészhelyzetben ez a "tudás" nagyon sokat számít! Egyébként lindab csavarokat sikerült összeszednem még rágondolni is rossz lenne mi lett volna ha a jobb első is elszáll. :o

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Gratula ilyen időben a nullás, max. feles emelést megtalálni és megtartani is eredmény, úgy érzem már egyre jobban kezded érezni a csőrlés feelingjét is ami elég szokatlan egy ejtőernyősnek :)

Annyira nem volt nehéz, mert egyszer csak lenéztem a Varióra, és nem süllyedtem.Csak álltam egy helyben.Na mondom, fogtam v.mit, úgyhogy hagytam szépen a kormányzsinórokat a helyükön és ültem nyugiba a beülőben. :D 300m magasan egy mező felett! :o

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a Kincsem parkból.

A kuplungbowdenem elszakadt Némedi környékén a Penny központnál onnét kalandosan értem haza.

Tomi most hozza kiskaszától a cuccot és rakom össze.

Karszalagból vettem a klub nevében 15-öt, és Dark is vett 100-at. Plusz akik kijöttek, Redi, Tícia, Spzoli, Rastalos, Mélykék, Telo meg akiknek nem ugrik be a neve.

Mivel nem volt nagy az összlétszám így elég nagy összeggel a MOTE is hozzájárult az újjáépítéshez.

Képek később.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a Kincsem parkból.

A kuplungbowdenem elszakadt Némedi környékén a Penny központnál onnét kalandosan értem haza.

Tomi most hozza kiskaszától a cuccot és rakom össze.

Ez érdekes.Hanyadik seb.fokozatban jöttél haza?Vagy kuplung nélkül váltottál?

Karszalagból vettem a klub nevében 15-öt, és Dark is vett 100-at. Plusz akik kijöttek, Redi, Tícia, Spzoli, Rastalos, Mélykék, Telo meg akiknek nem ugrik be a neve.

Mivel nem volt nagy az összlétszám így elég nagy összeggel a MOTE is hozzájárult az újjáépítéshez.

Képek később.

Ez igen.Gratula. :D Ehhez képest az én 2db karszalagom elenyésző. :o

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes.Hanyadik seb.fokozatban jöttél haza?Vagy kuplung nélkül váltottál?

Először megijedtem és persze félreálltam, utána 2.-ban indítés kuplung nélkül óvatosan váltva, de jószerivel 5.-ben jöttem haza.

2-3-4 között lehet váltani a fordulatszámesést figyelve de az 5.-et csak reccsenve sikerült kapcsolni, na ez 3-szor történt meg hazáig.

Tomi hozott Feritől bowdent, de sajnos nem passzol a beakasztós vége.

Ha nem leszek nagyon pofátlan akkor holnap zaklatom egy másikért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.