Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Edit? El ne adjátok a Rapidot holmi csavargónak!

Komolyan mondom, ha megtehetném, lecsapnék rá... bár az utcaseprő nincs messze a csavargótól. :D

Sajnos,ez van. Valamit el kell adni. A 135 GLi különlegesebb, mert abból csak 117 dbot csináltak összesen, Mo.n már egy sincs forgalomban. Rapdiból van sok. (bár egy se olyan szép, mint az enyém. :) )

Link to comment
Megosztás:

24 - 32. Hungarian Team: Tomi, Gepard, Joee, Reni, Turci, Attila (Dark), Lati, Balázs (+nocenje)

Cars: Vectra C GTS 3,2 V6; Vectra B caravan 2.0 16V; Astra F 1.4 8V; Lotus or Saab; Astra H GTC 1.9 DTI

ez van ott most

meg ez:

- Personal data should be entered in the hotel?

- Yes. Just bring your passport, consider your reservation placed

Lesz egy Astra F 1.4 16V is.

Ja és ha jól tudom aki menni akar az még most szerezzen be a kocsijának nemzetközi zöldkártyát.

Link to comment
Megosztás:

Lesz egy Astra F 1.4 16V is.

Ja és ha jól tudom aki menni akar az még most szerezzen be a kocsijának nemzetközi zöldkártyát.

Elvileg a nemzetközi rendszámegyezmény értelmében elég egy H betűs matrica, kivéve, ha Koszovóban is látogatást akartok tenni. Nyilván azért nem árt, ha nálatok van a zöld papír, de elméletileg ha nincs, az se nagy baj.

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg, a zöldkártya az legyen kéznél. Én automatikusan kértem a biztositással, mindig a kocsiban van, ezért is felejtettem el emliteni. De biztositás forduló után rendszerint évente egyszer kérni szokták bemutatásra, kilépéskor. Szóval be kell szerezni, főleg hogy a legtöbb biztosítónál ingyen van.

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit érdekel eselteg egy Vectra C 2002 évjarat, 1.8 bacsikajé volt 24-25000km el elado ar erősen alkudhato ugy tudom jelenleg olyan 2000.000ft tartja, de eurotax szerint 1,5öt érne most. Brill nél beszéltem valakivel hogy be akarta szamitatni. Ha erdekel valakit irjon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.