Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jánosnak ez úgysem fog tecceni, mert nem ruszki <_<

Ahol most dolgozom van két emberke,akik anno a reptéren dolgoztak a KÖRÜ-ben.

Az egyik sárkányos volt,a másik fegyverzetis.

Mindketten részt vettek a gripenek bevezetésében is,de érdekes módon mindkettő istenítette a 29-es technikáját,megoldásait.

Hihetetlen mit képes a 29-es elviselni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki képet küldeni hogy hol a pollenszürő a G astrában?!Mert elvileg a kesztyűtartó mögött le kell pattintani valami füleket és ott, de nekem ott nincs <_<

Köszönöm!!!!

Szia.

Rém egyszerü a dolog kesztyűtartó ki

utánna vagy 3db 5,5 ös fejü csavar ki és fedél eltávolít mögötte ott a pollenszűrő

vagy a kis kapcsokat kell levenni és az ajtót utánna tudod kinyitni

a lényeg hogy két fajta pollenszűrő létezik hozzá

Link to comment
Megosztás:

Ahol most dolgozom van két emberke,akik anno a reptéren dolgoztak a KÖRÜ-ben.

Az egyik sárkányos volt,a másik fegyverzetis.

Mindketten részt vettek a gripenek bevezetésében is,de érdekes módon mindkettő istenítette a 29-es technikáját,megoldásait.

Hihetetlen mit képes a 29-es elviselni.

Oké én ezt értem, meg annó asszem a mikor két németország egyesült akkor még rendszerben is tartottak x darabot némi modernizáció után, de azért a végtelenségig y mennyiségű pozitívum sem elég <_<

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Aszem döntöttem: ilyet veszek.

Majd elválik, hogy mennyire jön be, ahogy téged ismerlek, úgy is határon fogod tesztelni! <_<

Amúgy tegnap szüret meg volt, korzakocsi szépen duruzsolt oda is és vissza is.Az 55LE elfogadhatóan mozgatja a kis bódét, a fogyasztásáról nem tudok nyilatkozni, mert az üza.szint mérő nem műxik! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.