Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akkor pályanapon már ezzel fogsz karikázni? :wacko:

Csütörtök este megy ki Gabiékhoz kuplungjavításra.A szombat még erősen képlékeny, mert éccaka melódzok, így ha rárohanok, akkor max. szombat reggel érek haza.Utána meg alvásosság jön.......és ébredés után a pályanap. <_<

Ha nem lenne meg Morzsa.... :(

Add el, aztán jöhet a mehet! ;) Húgodnak amúgy is meg kellene tanulnia autót vezetni.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Fx megadta magát tegnap 1-es, 2-es hengerben fele akkora kompresszió van, ma szétkapjuk a mocit pályanapra nembiztos, hogy elkészül. 2006-ban lett felújítva a HF. 1 évig benyával, 2 évig Flextek-el (etanol), kb. 8 hónapot e85power kütyüvel üzemelt. Képeket majd csinálok róla, remélem nem az etanol miatt van.

Link to comment
Megosztás:

Fx megadta magát tegnap 1-es, 2-es hengerben fele akkora kompresszió van, ma szétkapjuk a mocit pályanapra nembiztos, hogy elkészül. 2006-ban lett felújítva a HF. 1 évig benyával, 2 évig Flextek-el (etanol), kb. 8 hónapot e85power kütyüvel üzemelt. Képeket majd csinálok róla, remélem nem az etanol miatt van.

Lehet, inkább a cipőméret a gond.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Lehet, inkább a cipőméret a gond.... <_<

Jelentem újra gurul az Fx! :wacko:

HF-et leszedtük, megnéztük a tömítés égett át az 1-2 henger között, tehát nem az etanol miatt ment el a kompresszió.

Úgy tűnik túl sok a paci és a gyári tömítés már nem bírja, most Victor Reinz tömítést kapott remélem ez jobb lesz. :(

Képeket csináltam róla ha már szétkaptuk, etanol nem mart meg semmit nincsen beégve a szelepfészek stb.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem újra gurul az Fx! :wacko:

HF-et leszedtük, megnéztük a tömítés égett át az 1-2 henger között, tehát nem az etanol miatt ment el a kompresszió.

Úgy tűnik túl sok a paci és a gyári tömítés már nem bírja, most Victor Reinz tömítést kapott remélem ez jobb lesz. :(

Képeket csináltam róla ha már szétkaptuk, etanol nem mart meg semmit nincsen beégve a szelepfészek stb.

Akkor ez olcsón megvan szerencsére. <_<

Link to comment
Megosztás:

Udi:

A CPFilms, a Johnson Controls független energia auditálló cég közreműködésével végzett tesztjében az épületen semmilyen változás nem történt a LLumar fólia felszerelését kivéve. Ahogy az alábbi ábrán is látható, a teszt mérési eredményei egyértelműen bizonyítják a fólia hatékonyságát és energia-megtakarítási tulajdonságát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.