Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hifivel ne aggódj,összeírjuk mi kell és megcsináljuk.Vezetéket annyit hozok a cégtől,hogy a brazilok is megirigylik,ha kell. ;)

A lemezzel én kimennék Ferihez,tuti tud rá megoldást,nem az első lyukas opelt látja. <_<

Na de mit pofázom én,tudom,hogy részben ez volt a cél,hogy végre legyen min megint agyalni! :(

A hifi dologgal kapcsolatban még annyit, hogy a Morgótól kapott oválok még itt vannak a polcon.Költözéskor botlottam beléjük.Először a Vectrára gondoltam..........de végül lehet, hogy a Corsába lesz beépítve.A kérdés már csak a hová, mert a kalaptartó kilőve.Azt ugyan szét nem faragom. ;)

A lakatolás dolgot tudom, csak idő gondom van, no meg a kuplung holnap úgy is megmondja a frankót.Egyébként picit feszítve volt a dolog, tekertem vissza kónuszon a villánál, de még így is fent fog.Szvsz. cserés lesz az.Sokat nem szeretnék rajta agyalni, mert idén még le akarom tenni az A vizsgát siklóernyőből.Oda meg idő és pénz is kell.Ha pechem van, még idén befigyel egy 21e.ft-os kötelező orvosi is. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A hifi dologgal kapcsolatban még annyit, hogy a Morgótól kapott oválok még itt vannak a polcon.Költözéskor botlottam beléjük.Először a Vectrára gondoltam..........de végül lehet, hogy a Corsába lesz beépítve.A kérdés már csak a hová, mert a kalaptartó kilőve.Azt ugyan szét nem faragom. :wacko:

A lakatolás dolgot tudom, csak idő gondom van, no meg a kuplung holnap úgy is megmondja a frankót.Egyébként picit feszítve volt a dolog, tekertem vissza kónuszon a villánál, de még így is fent fog.Szvsz. cserés lesz az.Sokat nem szeretnék rajta agyalni, mert idén még le akarom tenni az A vizsgát siklóernyőből.Oda meg idő és pénz is kell.Ha pechem van, még idén befigyel egy 21e.ft-os kötelező orvosi is. <_<

Gyárilag a műszerfalban van a cucc ugye?

Az ajtókat meg ne próbáld megfaragni! :(

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag a műszerfalban van a cucc ugye?

Az ajtókat meg ne próbáld megfaragni! <_<

Oda nem fér. kb. 10cm-es recsegőnek van csak hely.Ajtóba nem fér el, mert 3 utas a cucc.......lehet csomitartóba kell beeszkábálni?Akarom mondani rakni?Ott elfér.....és a kalaptartó is helyén marad! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Oda nem fér. kb. 10cm-es recsegőnek van csak hely.Ajtóba nem fér el, mert 3 utas a cucc.......lehet csomitartóba kell beeszkábálni?Akarom mondani rakni?Ott elfér.....és a kalaptartó is helyén marad! :wacko:

Előre veszünk valami olcsó SAL-t,ennek a kettőnek meg csinálunk az ülések alá helyet. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sajnos itt szvsz. nem lett jó vége a dolognak, mert innentől kezdve az ugró jó esetben csak a karját törte el.Rosszabb esetben vele együtt száll le a gép........amit vagy túlél, vagy nem.

...

Ez oltári szívás.Nekünk ezért kellett keresztbe fogni a mellhevedert kiugrás közben, hogy ilyesmi nem fordulhasson elő.

Udi erre a tanúm, hiszen még Ő is a régi módszert tanulta.S, láss csodát életben van, akár csak én.

Megerősítem amit Losi írt, szerencsére minket alaposan felkészítettek a régi bevált módszert tanultam én is.

Pályanappal egyidőben lesz veterán ejtőernyős találkozó Kkfházán. <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag a műszerfalban van a cucc ugye?

Az ajtókat meg ne próbáld megfaragni! :wacko:

Gyárilag igen, az A1 A2-nek is elöl a műszerfalban, hátul meg a kalaptartó melletti műanyagon van a hangszóró helye.

Nem biztos, hogy szabványos 10cm-sek, de szerintem azt már meg lehet oldani. Elöl mondjuk viccesebb, mert ilyen beillesztős/betekerős műanyagkereten van. Mondjuk, ha mókolás van a kasztnival és esetleg ez a műszerfal levételével is jár, akkor talán nem olyan nehéz már hozzáférni. A kalaptartóért meg tényleg kár lenne, egyre ritkábbak a gyáriak. Akkor már kell egy olyat szerezni pluszba, amit már szétvágtak.

Tudom már szedtetek szét párat, de ha kell rajzos leírás (nem magyar), akkor nézzetek szét a képtáramon <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerda este megy ki a kasztnishoz a kisfehér, és megjavszerelésre kerül az esővíz csatorna.Csütörtök estére kész is lesz.Mondtam a srácnak, hogy nem az esztétikum, hanem a praktikum a lényeg, tehát faca legyen, oszt' jóvan.majd tavasszal átesik a kicsi egy alapos lakatoláson, de odáig még sok víz lefolyik a Dunán.

Ma késő délután eredetiség vizsga, kövi 7főn pedig átírás, továbbá ha a lakat kész, sztem jön a kuplung. <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag igen, az A1 A2-nek is elöl a műszerfalban, hátul meg a kalaptartó melletti műanyagon van a hangszóró helye.

Nem biztos, hogy szabványos 10cm-sek, de szerintem azt már meg lehet oldani. Elöl mondjuk viccesebb, mert ilyen beillesztős/betekerős műanyagkereten van. Mondjuk, ha mókolás van a kasztnival és esetleg ez a műszerfal levételével is jár, akkor talán nem olyan nehéz már hozzáférni. A kalaptartóért meg tényleg kár lenne, egyre ritkábbak a gyáriak. Akkor már kell egy olyat szerezni pluszba, amit már szétvágtak.

Tudom már szedtetek szét párat, de ha kell rajzos leírás (nem magyar), akkor nézzetek szét a képtáramon <_<

Néztem ma hangszórót hozzá,4-6E-ig elég jókat lehet már venni 10cm-es viszonylatban.

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj rondát csinálni, lehet azt könnyedén esztétikusra csinálni, de én veled autóhifiben nem merek vitatkozni :wacko: :(

Mindent lehet,de ezt a corsát és főleg azt a makulátlan csomagteret vétek lenne elrondítani bármivel is.

Én láttam azt a gépet közelről,egy kis gondoskodással(amit Losi meg is fog neki adni szerintem)olyan patika gyári gépet lehet belőle csinálni,hogy aki meglátja elolvad majd tőle.

Mutasson nekem itthon valaki 84-es,full gyári,kendács nélküli,egyedi belsővel szerelt A corsát!...szerintem nincs.

Remélem Losi barátom is felfogta,micsoda érték került a kezébe. <_<

Link to comment
Megosztás:

Remélem Losi barátom is felfogta,micsoda érték került a kezébe. <_<

Fel bizony! ;) Úgyhogy ennek a kis csodának szét kell szedni a kuplungóját, mert elég vicces vele autómatásat játszani! :wacko:

Eredetvizsga kész, átírás holnapra megvan, Lakatos csütörtökre végez az utastér foltozásával, a többi nem gáz.V.hogyan be kellene sűríteni még erre a 7re a kuplungot is, úgyhogy fel is hívom Gabiékat..... :( Nincs mese, kövi 7re kell a vas! ;)

Link to comment
Megosztás:

Fel bizony! :( Úgyhogy ennek a kis csodának szét kell szedni a kuplungóját, mert elég vicces vele autómatásat játszani! <_<

Eredetvizsga kész, átírás holnapra megvan, Lakatos csütörtökre végez az utastér foltozásával, a többi nem gáz.V.hogyan be kellene sűríteni még erre a 7re a kuplungot is, úgyhogy fel is hívom Gabiékat..... :wacko: Nincs mese, kövi 7re kell a vas! ;)

Akkor pályanapon már ezzel fogsz karikázni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.