Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A patika motortér azé szép nagy 5-öst érdemel! ^_^

Voltam ma kint megnézni a pirosat.Az állapota olyan, hogy ha betolnám Ferihez a Csókára, hogy szeretném leadni, sarkon fordulna az ajtóban, és valószínűleg sosem állna velem többet szóba.Szóval kiesett. (a lelke+a kritikus helyeken xarrá van hervadva) :D

Link to comment
Megosztás:

ez most azt jelenti, hogy megint autócsere program van? :D

Téli autó projekt, minél költséghatékonyabban.Tehát a Veki kap egy másodhegedűst.Mert ugye a Vekivel anyuka közlekedik 2db gyerkőccel reggel és utána késő délután.

Annyira nem fűlik a fogam hidegben 17km-t tekerni.Normális időben okés, de tegnap este is igen viharos szembe szélben kellett haza tekernem..........aztán nem kicsit elfáradtam mert a műszakom sem volt éppen 7köznapi. ^_^

Tehát amit keresek, vigyen be melózni és hozzon haza, ne kerüljön sokba, ne legyen nagy motorja, és olcsó legyen fenntartani.Semmi csicsaprojekt, mert inkább a házra költöm a nemlétező felesleges pénzem.

Link to comment
Megosztás:

Most nem értem, mi bajod van vele... ^_^

Nem ázol benne, nem kell tekerni, kis helyen elfér...:D

A mopedautók egy joghézagot kihasználva lettek itthon forgalmazva, ugye amolyan robogófélének vannak minősítve.De az NKH kitalálta, hogy regisztráltatni kell őket, ez egyenértékű egy KPM műszakival aminek utána rendszámot kapnak.Na most ez ellenkezik az uniós normákkal, ahol szimplán segédmotor kerékpár jogosítvánnyal is vezethetők és nem kötelező rájuk a rendszám.

Tehát itthon a rendőr simán megállít, és feljelent.Utána járhatsz a bíróságra, ahol a végén te nyersz persze, de ezt a hercehurcát THX inkább kihagyom. :D

Link to comment
Megosztás:

A mopedautók egy joghézagot kihasználva lettek itthon forgalmazva, ugye amolyan robogófélének vannak minősítve.De az NKH kitalálta, hogy regisztráltatni kell őket, ez egyenértékű egy KPM műszakival aminek utána rendszámot kapnak.Na most ez ellenkezik az uniós normákkal, ahol szimplán segédmotor kerékpár jogosítvánnyal is vezethetők és nem kötelező rájuk a rendszám.

Tehát itthon a rendőr simán megállít, és feljelent.Utána járhatsz a bíróságra, ahol a végén te nyersz persze, de ezt a hercehurcát THX inkább kihagyom. ^_^

Megtörtént dolog, a jard feljelentette a mopedoautóst, mert ha segédmotor akkor nem vihet utast !

Bíróságon kimagyarázva, ugyan is "sgédmotoron nem lehet utast szállítani"de segédmotorban akkor lehet. :D Tulaj megúszta, mehet tovább, de a bírósági ügyet végig kellett járnia.

Link to comment
Megosztás:

Losi, javaslom a Skodát, én anno 50 000-ért vettem a 105-öst és semmi baja, mindennapos használatban van. ^_^ Csak jót kell kifogni. :D Az már csak hab a tortán, hogy egy fél Skodára való pótalkatrészt kaptam hozzá. :D

Nekem is volt skodám, nagyon szerettem vele autózni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.