Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ebben az a jó, hogy a nedvességet kifelé sem engedi. így el nem ázol, viszont leizzadsz.

De az meg a csajoknak tetszik. (izzadt férfitest) ^_^ :D

Nem izzadtam túlzottan le, de így csak a karom és a lábszáram ázott el.Annyi meg bele fér.Ma viszek normális esőkabit.

Amúgy a reklámban meg úgy van, hogy egy izzadt férfitest max. egy másik izzadt férfi testet vonz! :D V.mi pia reklám volt asszem... :D

Amúgy talátam egy A Corsát a TESCO-val szembeni autóker.ben.Szép piros, 3 ajtós és 1.2S.Az ára még lehet alku tárgya......gondolom én.

Az előnye, hogy helyben van, van rajta műszaki, és talán könnyebb hozzá kapni bármi kasztni elemet mint a TR-hez.

Majd megnézem....

Link to comment
Megosztás:

...

Amúgy talátam egy A Corsát a TESCO-val szembeni autóker.ben.Szép piros, 3 ajtós és 1.2S.Az ára még lehet alku tárgya......gondolom én.

Az előnye, hogy helyben van, van rajta műszaki, és talán könnyebb hozzá kapni bármi kasztni elemet mint a TR-hez.

Majd megnézem....

^_^ :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy talátam egy A Corsát a TESCO-val szembeni autóker.ben.Szép piros, 3 ajtós és 1.2S.Az ára még lehet alku tárgya......gondolom én.

Az előnye, hogy helyben van, van rajta műszaki, és talán könnyebb hozzá kapni bármi kasztni elemet mint a TR-hez.

Majd megnézem....

:D :D :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.