Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

kicseréltem a vectra hátsó fékbetéteit

na rendben is volt csak a munkahengert nem lehet visszanyomni hanem egy spec tekerve nyomó szerszám kell 16.000ért

még jó, hogy kaptam kölcsön :D azzal 10 perc alatt kész ^_^

Sejtettem, hogy v.mi spéci cucc kell hozzá.Amúgy így futtában jól néz ki.Ha este leszel, megnézem közelebbről is! :D

Link to comment
Megosztás:

kadet kombi

A Kadett-et két t-vel kell írni és nagy kezdőbetűvel, még általános iskolában oktatják a helyesírást. Amúgy nem nekem lesz szóval nem ragaszkodnak a típushoz, és elég a sedan is. Csak próbáltam valakinek segíteni, de nem én megyek át mert csomagolok inkább Szegedre, teletömöm a kocsit.

Link to comment
Megosztás:

Be lehet fejezni a civakodást,vagy folytassátok pü-ben.Nem hiszem,hogy itt bárki is vevő az óvodás szintű fikadobálásra! :D

jah igazad van törölhetnéd is akár...

viszont a can bus csodákra képes, nagyon sok mindent tud, de a legjobb amikor menet közben ráadja a gyújtást

vagyis minden lámpa világít és aztán leállít minden kijelzést ^_^

Link to comment
Megosztás:

Érdekesen hűvös idő kerekedett mára.Tegnap a kollégám találékonyságának köszönhetően nem áztam xarrá míg haza tekertem.Mi mindenre jó a 22L-es műa.zsák! :D Úgy néztem ki mint egy zsák bicajozó krumpli! ^_^ S, ahogy csörgött..... :D

Viszont volt aki a töksötétben és esőben egy pólóban és bermudában tekert el mellettem.Nem tudom mire számítottak, hiszen itt van lassan de biztosan az ősz.

Ma már én is viszek esőkabit. :D Meg vastag pulcsit.Reggel ugyan is 11-12 fok volt itt "vidéken". ;)

Link to comment
Megosztás:

Érdekesen hűvös idő kerekedett mára.Tegnap a kollégám találékonyságának köszönhetően nem áztam xarrá míg haza tekertem.Mi mindenre jó a 22L-es műa.zsák! :D

Ebben az a jó, hogy a nedvességet kifelé sem engedi. így el nem ázol, viszont leizzadsz.

De az meg a csajoknak tetszik. (izzadt férfitest) ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.