Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Elvileg meg van rendelve az új sárvédő + javítóív :D

De szerintem korához képest eléggé egyben van, a többi utcán látott kadetthez képest. De szívem szerint teljesen felújítanám, csak most még van egyéb költség, rendes munkahely meg nincs. Szeptemberben meg műszaki, most arra készülünk.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem nagy itt a zsongás...

Turciék már ketten nyomják nálam a melót, hogy mielőbb elkészüljünk.

Tomi!

Nem lehetne a te verébdeszkádat egy kicsit még odázni?

Legfeljebb klubszinten összejövünk egy hétvégén, és egy fél délelőtt lekenjük. (viszem a zasszonyt is, ő szeret festeni)

A verebeknek amúgy is mindegy hol alszanak, én meg már unom a garázst....

Link to comment
Megosztás:

Aláírtunk minden papírt a probléma csak az, hogy aki a kereskedés részéről írna alá, semmi köze nincs papíron a kereskedéshez :D :wacko: :wacko: így ő nem írt alá. Most keressük azt a hajléktalant aki aláíró a cégben :D vidám ország ez :wacko:

Magyarország én így szeretlek :D vazze

Link to comment
Megosztás:

Megjöttünk a Balatonról.Nagyon jó volt.Majd tolok fel képeket...... :D

Vektrakocsi is szépen muzsikált.Mezőszilas után kiírta, hogy kér motorolajat, amit Dégen a MOL kúton kissé drágán de vettem aztán bele öntöttem.Már mint az 1L-t.Azóta nincs baja.A fogyasztása kb. 6.5L volt, még nem kell tankolni, pedig itthon tele toltam löttyel.Jót tett neki a hosszútávozás.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttünk a Balatonról.Nagyon jó volt.Majd tolok fel képeket...... :wacko:

Vektrakocsi is szépen muzsikált.Mezőszilas után kiírta, hogy kér motorolajat, amit Dégen a MOL kúton kissé drágán de vettem aztán bele öntöttem.Már mint az 1L-t.Azóta nincs baja.A fogyasztása kb. 6.5L volt, még nem kell tankolni, pedig itthon tele toltam löttyel.Jót tett neki a hosszútávozás.

:wacko: Megvártad míg kéri? :D

Link to comment
Megosztás:

:wacko: Megvártad míg kéri? :D

Terveztem, hogy elindulás előtt ellenőrzöm, de miután már volt ilyen kalandom vele, hogy kiírta a Motoröl Stand feliratot és utána kereken 1L-t Kellett bele locsolnom, nem estem kétségbe. :wacko: Ha kiírja, öntöm! :wacko: Az ECOTEC varázsa! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Johnnynak és Tominak nagyon köszönöm a kiszállítást (beszerzést) és a gyors össze szerelést! :D Én, a sűrű időbeosztásom miatt (Bánffy festés) nem biztos, hogy 7vége előtt össze tudtam volna szerelni a cuccot! :wacko:

Nm!

A "fönök" előtt nem mertünk tökölni! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.