Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Várunk minden jelentkezőt. <_<

Tomi kérdésére válaszolva:

Ne hozz széket az van nekem is, ha ennyien leszünk akkor nem kell használni hidd el.

Amúgy nem sok cserepet kell felrakni, csak 1000-et. :rolleyes: (ha percenként 3-al számolok akkor kb: 5 óra alatt megvan)

Kaja mi legyen, marhapöri, vagy Timire bízzátok?

Sör, üdítő, ki, mit kér?

Sajna reszemröl sztorno!Tapadok meg egy kicsit kinn!A fene enne meg nagyon keszültem haza!

Link to comment
Megosztás:

De nem is bántam meg, mert a fal az alsó 80 cm-en tényleg elég poros lett, ami elég szarul mutat egy frissen festett falon.

Csak tanácsnak szánom, ha lehet inkább csiszoljatok az utolsó sor festés előtt.

Nagyon köszönöm, nekem a mesteremberem a sógorom, Ő fogja csinálni.Apósom parkettás volt.Ezért lett festés utánra téve a csiszolás.A nyers parketta valóban vadul porol.Ez a lakkos por ami ennél képződik, már kevésbé+a gépen van egy spec zsák.

A technika nem fiatal, de még így is 300e.ft-ot kínáltak érte 10 évvel ezelőtt.....Pedig akkor már túl volt jó pár négyzetméteren.

Link to comment
Megosztás:

Mivel nem szalagparketta hanem hagyományos, így az állagmegóvás miatt szükséges! -_-

Jó meló nagyon.

Sinya volt nálam ma a húgával...

Miközben veled is beszélt feltartott bennünket a munkában ( :rolleyes: ), amúgy még mindig olyan süket, mint volt, Edit pedig még mindig csinos... :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó meló nagyon.

Sinya volt nálam ma a húgával...

Miközben veled is beszélt feltartott bennünket a munkában ( :rolleyes: ), amúgy még mindig olyan süket, mint volt, Edit pedig még mindig csinos... B) -_-

Van aki sosem változik. :D <_<

Amúgy minden a tervek szerint, ma befejeztük a festést.Már ideje volt, mert bevallom töredelmesen határozottan untam.Más kérdés, hogy itt a végére egész jól ment! :)

Link to comment
Megosztás:

hánykor kezdünk szombaton?

J0hnny "most" volt nálam, elvileg 7-8 körül jön reggel.

A hátsó oldalon még fel kell dobni két veréb, és két oromdeszkát, és utána mehet a játék.

Illetve közben is a másik oldalon.

Ha Csabi is, meg J0hnny, és te is jössz akkor elvileg kora délutánra végzünk is.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny "most" volt nálam, elvileg 7-8 körül jön reggel.

A hátsó oldalon még fel kell dobni két veréb, és két oromdeszkát, és utána mehet a játék.

Illetve közben is a másik oldalon.

Ha Csabi is, meg J0hnny, és te is jössz akkor elvileg kora délutánra végzünk is.

Kb 8 után érek én is oda... de lehet kicsit kések... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Megvan! :rolleyes:

Elég volt csak a kormányösszekötő?

Mi is szereltünk Zsoltival ma.

Vezérlés, olaj, levegőszűrő, pollenszűrő, hoszbordás szíj.

Hát mit mondjak, astra-nál egyszerűbb volt <_<

Itt kicsit több a kacat. -_-

Amúgy az aláírásod módosítsd légyszi, mert X20XEV a helyes megoldás! :D

Link to comment
Megosztás:

Király lett nagyon!

Két kérdés... mennyiért vettél cserepet, és mennyi idő alatt szórtátok így fel??? Nekem is kéne tavasszal cserepet cserélni... vagyis igazából nincs gond a régivel, de megcsinálnám alatta a szigetelést normálisan...és akkor már lecserélném a bontott cserepeket...

Link to comment
Megosztás:

Egy 60 év körüli párocska beállít a szexológushoz. Kérdi a doktor,

hogy miről van szó.

- Doktor úr, végignézné a szexünket?

A doktor csodálkozik, de rámondja, hogy OK. Végig is nézi, és

mondja, hogy nincs itt semmi probléma, majd elkér tőlük 50 dollárt

a vizitért.

Ez így megy hosszú heteken át. A pár újabb és újabb vizitet kér,

semmi probléma a szexszel, fizetnek a doktornak, és távoznak. Végül

a doktor megkérdi, hogy mit is akarnak ebből kihozni.

- Nézze, doktor úr, nem akarunk semmi különöset, de hát a barátnőm

férjnél van, így nem mehetünk az ő házába. A feleségem miatt

ugyancsak nem mehetünk az én házamba. A Hotel Ritz az 90, a Hilton

108, a Hotel Canada meg 147 dollár. Mi itt fizetünk 50 dollárt,

amiből aztán a nyugdíjbiztosító 43-at visszafizet.......

Link to comment
Megosztás:

Taliztunk Páhi alatt, szemből jöttetek, mi pedig éppen kiértünk a helységjelző táblától......Kb. 16:50 környékén lehetett....

Múlt héten nagyon bele jöttem én is szó szerint a festésbe.Feleségem pedig igazi katasztrófa turista módjára először sírt a röhögéstől, majd elszaladt a fényképezőgépért...... :rolleyes: utána kimosott a festékből.... <_<

81637348.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.