Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi, Gepárd: ma voltam cseréltetni a forgalmit, amihez ugye be kellett vinni a hátsó rendszámot. Namost amikor raktam vissza, sikerült letörnöm az alsó 3 fülből 2-t. Az lenne a kérdésem, hogy ha megy Tillás autó hozzátok, nem tudnátok küldeni 1et? Köszi: Zozo :rolleyes:

Mind2n szabin vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

Arra mondtam ha haza erek segitek! <_<

Várunk minden jelentkezőt. -_-

Tomi kérdésére válaszolva:

Ne hozz széket az van nekem is, ha ennyien leszünk akkor nem kell használni hidd el.

Amúgy nem sok cserepet kell felrakni, csak 1000-et. :rolleyes: (ha percenként 3-al számolok akkor kb: 5 óra alatt megvan)

Kaja mi legyen, marhapöri, vagy Timire bízzátok?

Sör, üdítő, ki, mit kér?

Link to comment
Megosztás:

Ne hozz széket az van nekem is, ha ennyien leszünk akkor nem kell használni hidd el.

Továbbá a többiek szétrúgják a segg@ét, ha észre veszik, hogy leült! :rolleyes: <_<

Nálunk elvileg holnap befejeződik a festés.Utána jöhet a parkettacsiszolás+elkezdődik a festés utáni ganyézás.Jövő 7n elkezdünk átcuccolni.

Link to comment
Megosztás:

Továbbá a többiek szétrúgják a segg@ét, ha észre veszik, hogy leült! :rolleyes: <_<

Nálunk elvileg holnap befejeződik a festés.Utána jöhet a parkettacsiszolás+elkezdődik a festés utáni ganyézás.Jövő 7n elkezdünk átcuccolni.

Lakkozzátok is a parkettet?

Link to comment
Megosztás:

Nálunk elvileg holnap befejeződik a festés.Utána jöhet a parkettacsiszolás+elkezdődik a festés utáni ganyézás.Jövő 7n elkezdünk átcuccolni.

Hát nem tom..., de az a csiszolás az nem kis porral jár ám.

Nekem azt mondta a parkettás mester, hogy a festés első rétege után szóljak neki, jön lecsiszol,lakkoz 3 réteggel, aztán takarófólia és utolsó sor festés.

De nem is bántam meg, mert a fal az alsó 80 cm-en tényleg elég poros lett, ami elég szarul mutat egy frissen festett falon.

Csak tanácsnak szánom, ha lehet inkább csiszoljatok az utolsó sor festés előtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.