Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egyelőre nyakig vagyok én is a házfelújításban, kérdés a 7végére hol fogunk tartani.Ezen múlik minden.Én is szabira jöttem a héten, az éjszakákat pedig szaxerűen becumiztam.700rl-ot toltam át. :rolleyes:

Ha már nem ázok be, akkor mehetünk hozzátok is, a gyakorlat már meglesz. <_< -_-

Lekapjuk, felrakjuk, 'semmi perc alatt.

Ha tudok,megyek,ott leszek! :D

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Festésben vagyunk elhavazódva.Ha rajtam múlna, minden fehér lenne......de hát ugye a női lélek.Szal felkenem, azt jóóvan! -_-

Viszont a kertet lestipistopiztam. :D

Na én azt utálom legjobban (festés), (összekenem magam, és a végeredmény sem tetszik soha), ezért is bízom ezt szakemberre...... (Turci) :rolleyes:

Amúgy rád meg azért gondoltam, mert gipszkartonban te vagy a császsár <_< .....de le is tettem a dologról, mert tudom, hogy te is költözöl.

Link to comment
Megosztás:

Az fehér lesz? :)

Azt a projektet télre tervezem! <_< -_-

Na én azt utálom legjobban (festés), (összekenem magam, és a végeredmény sem tetszik soha), ezért is bízom ezt szakemberre...... (Turci) :rolleyes:

Én is gondoltam rá, de nincs itthon és most az idő szűkössége miatt nem tudok rá várni.Egyszer mindent meg kell tanulni! B)

Amúgy rád meg azért gondoltam, mert gipszkartonban te vagy a császsár :D .....de le is tettem a dologról, mert tudom, hogy te is költözöl.

Régebben csináltam..... B) Hát ha minden jól megy és nem csúszunk el az ütemtervtől, akkor jövő héten cuccolás délutánonként.Bazsit is meg szeretném kérni kisteherileg, és az összes bútort átcuccolni egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

Pár kép a telóból:

Metropolis:

81143026.jpg

80' évek feeling,mindenki TJ Hooker szemcsiben nyomta:

81142776.jpg

Egyszer egy házibuliba úgy indultunk havertól,hogy a bejáratnál apuka 20éves szemcsijét elloptunk az előszobapolcról és abban mentünk el bulizni.Most ez a haverunk kifoszotta a fater szemüvegkészletét és mindenkinek jutott valami Bee Gees-es darab! :rolleyes:

A "jó" barátra mindig lehet számítani! <_<

81142782.jpg

Óriás akcióban:

81142780.jpg

IHM akcióban:

81142783.jpg

Link to comment
Megosztás:

Apuka leülteti a 7 éves kisfiát:

- Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!

Mire a gyerek őrjöngeni kezd:

- Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!

- Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka

- Azért, mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy a Télapó nem létezik,

-5 éves koromban megtudtam, hogy nincs Húsvéti nyúl ,

- 6 évesen elmondtad, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot!

-És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad semmi, amiért érdemes élni!

:rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Apácákat szentel a pap.

Az elsőtől kérdezi a pap:

- Érintettél már péniszt?

- Csak az ujjammal!

- jó, akkor mosd meg az ujjadat a szentelt vízben!

A 2.-nak ugyanez a kérdés.

- Igen de csak a kezemmel!

- Akkor mosd meg a kezed a szenteltvízben!

Mire hátulról előreszól az Anna nővér.

- Atyám ihatok a vízből mielőtt az Eszter nővér belemossa a seggét?

:rolleyes: <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Losi, Gepárd: ma voltam cseréltetni a forgalmit, amihez ugye be kellett vinni a hátsó rendszámot. Namost amikor raktam vissza, sikerült letörnöm az alsó 3 fülből 2-t. Az lenne a kérdésem, hogy ha megy Tillás autó hozzátok, nem tudnátok küldeni 1et? Köszi: Zozo :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.