Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Isten éltessen sokáig Turci és Csabi! :rolleyes:

Csatlakozom!

Az utóbbi napokban nagyon összeszaladt itthon minden alig van időm dolgokra.

Szerencsére itt a hétvége és ott legalább dumálunk egyet.

Kis híján ez is le lett fújva, de nem hagytuk magunkat Timivel.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután a halasi úti felüljáró felől mentem a Katona felé.A lámpa enyhén bepirosodott, én meg nyomtam neki, hogy még átcsússzak.Motorfékkel gurultam tovább, de bőven 50 felett voltam.Aztán megláttam a következő jobbos nagy kanyarban a Suzuki motorkereskedés melletti sövény mögött dekkoló Yarist......

A vér meghült bennem.Na, mondom ez símán 30e.ft alsó hangon.

Baxta a csőröm, és vissza mentem megkérdezni, hogy mennyi lesz kb. az annyi.

Egy fiatal rendőr srác ült a gépben, éppen a telóját eszelte.A lézer meg lefelé figyelt, nem volt bekapcsolva.Köszöntem, és megkérdeztem, hogy mennyivel mentem.A válasz:

-Ja nemnem, most nem mérek, hanem itt a gyalogosátkelő helynél a piroson átmenőket fotózom.-

Na itt nem kis kő esett le a tö@kömről.........

Szóval ha veritek neki, figyeljetek azon a szakaszon, mert oda bújnak be.Nekem most murvanagy szerencsém volt.De lehetett volna az is, hogy elkerül. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután a halasi úti felüljáró felől mentem a Katona felé.A lámpa enyhén bepirosodott, én meg nyomtam neki, hogy még átcsússzak.Motorfékkel gurultam tovább, de bőven 50 felett voltam.Aztán megláttam a következő jobbos nagy kanyarban a Suzuki motorkereskedés melletti sövény mögött dekkoló Yarist......

A vér meghült bennem.Na, mondom ez símán 30e.ft alsó hangon.

Baxta a csőröm, és vissza mentem megkérdezni, hogy mennyi lesz kb. az annyi.

Egy fiatal rendőr srác ült a gépben, éppen a telóját eszelte.A lézer meg lefelé figyelt, nem volt bekapcsolva.Köszöntem, és megkérdeztem, hogy mennyivel mentem.A válasz:

-Ja nemnem, most nem mérek, hanem itt a gyalogosátkelő helynél a piroson átmenőket fotózom.-

Na itt nem kis kő esett le a tö@kömről.........

Szóval ha veritek neki, figyeljetek azon a szakaszon, mert oda bújnak be.Nekem most murvanagy szerencsém volt.De lehetett volna az is, hogy elkerül. <_<

Lehet, hogy a lámpára is rákérdezhettél volna nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pajának a cuccait leküldöm Stefánnal Szelídre. Lenne valaki, aki átvenné és továbbítaná neki? És ha ez a valaki még a pénzt is odaadná Stefánkának, akkor annak nagyon örülnék. Hetesezer forintról van szó. <_<

Köszi.

Ha minden igaz, Pajáék jönnek le szombaton Szelidre, szal Stefán egyenesen oda tudja adni neki.Ha minden igaz... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok a következő történt!Ki mentem húgiért a Tescoba!Ez magába nem egy élmény de ült hajléktalan fickó a bejárat mellett!Kérdezem tőle evett e ma már valamit mire jön a válasz még nem!Volt nálam kenyér oda adtam neki!Gyerekek embert így üres kenyeret enni még nem láttam!Kérdezem inni valója van e mondja az sincs!Adtam neki két üveg Profi mandarin levet!Mondtam neki melegen nem a legjobb de csak ez van!A fickó a sok köszönöm mellé még annyit mondott hogy még legalább 40 évig vigyázzon már a jó isten!Elég szomorú látvány embereket ilyen ki szolgáltatott helyzetben látni!

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok a következő történt!Ki mentem húgiért a Tescoba!Ez magába nem egy élmény de ült hajléktalan fickó a bejárat mellett!Kérdezem tőle evett e ma már valamit mire jön a válasz még nem!Volt nálam kenyér oda adtam neki!Gyerekek embert így üres kenyeret enni még nem láttam!Kérdezem inni valója van e mondja az sincs!Adtam neki két üveg Profi mandarin levet!Mondtam neki melegen nem a legjobb de csak ez van!A fickó a sok köszönöm mellé még annyit mondott hogy még legalább 40 évig vigyázzon már a jó isten!Elég szomorú látvány embereket ilyen ki szolgáltatott helyzetben látni!

Jártam már úgy, hogy eldobta a kenyeret és elküldött anyámba, hisz ő pénzt kért nem pedig kenyeret...Persze nem szabad egy kalap alá venni az összes hajléktalant.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.