Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha vennék ilyet, akkor Csabiét szívesen, mert tudom, hogy ezzel legalább törődve is volt, szóval aki megveszi, az szerintem nem "madár", legalábbis nem abban a pejoratív értelemben, ahogy használni szokták. :D

Ezért is írtam, hogy átvitt értelemben.Amúgy tuti törődve volt a géppel, mert amire én emléxem, az az évenkénti minimum összeg amit idáig ráköltött, az 100-150e.ft volt. ^_^

Szóval nem egy leharcolt darab. :P

No meg Voszi is vigyázott rá.Lehet, neki kellene felajánlani megvételre! ;)

Link to comment
Megosztás:

A *Csodalámpa*

Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel:

- Kérek egy hamburgert, sült krumplit és egy Coca-Colát.

Majd megkérdezi a struccot: - És te? - Ugyanazt - így a strucc.

Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és a számlával. - 6 dollár 40 - mondja.

A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget.

A következő nap újra bejönnek, ugyanazt rendelik, és ugyanúgy kifizeti a férfi a pontos összeget. A következő napokban ugyanez megismétlődik még négy-öt alkalommal.

Egy péntek este ismét megjelennek.

- A szokásosat? - kérdezi a.

- Nem, ma péntek van, kérnék egy steaket és tört krumplit - közli a férfi, és a strucchoz fordul: - És te? - Ugyanazt - hangzik a válasz.

Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és közli a számla összegét: - 32 dollár 50.

A férfi belenyúl a zsebébe, és ismét átadja a pontos összeget.

A pincérnő nem tudja visszatartani a kíváncsiságát és megkérdezi:

- Bocsásson meg, uram, hogy lehet AZ, hogy önnél mindig a pontos összeg van?

- Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem, kijött belőle egy jó tündér és felajánlotta, hogy teljesíti két kívánságomat. Az első kívánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.

- Briliáns, más emberek kértek volna egymillió dollárt, de így maga gazdag fog maradni egész életén át.

- Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy Rolls-Royce, Az összeg mindig ott van, ha kell.

- Megkérdezhetem, hogy kerül ide a strucc?

- A második kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal.

:D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma telkünkön gazat gyepálni benzines fűnyírbálóval, lévén nagyon szajkózta a helyi médija', hogy mennek oszt' büntetnek.

Sikerült 8:30-ra kiérnem, majd konstatáltam, hogy emberes sz@opás lesz.13:30-ig bírtam a 35 fokban, egész jól haladtam, pedig gyakorlatilag nem nyírtam, hanem daráltam a majd combközépig érő gyomnövény tengert.

Közben megittam 3L vizet, (amiben a halak ba@sznak), és slagolnom nem igazán kellett, ellenben a tö@kömről is folyt a víz.

A telek kb. 68%-a lezúzva, holnap folyt.köv. aztán befejeztem.

Azon már meg sem lepődtem, hogy a lakatot szokás szerint leverték a kis házról, és minden mozdíthatót elvittek.Zömében, számomra lomokat, szóval jövök nekik egyel amiért megkíméltek a melótól, cserébe jönnek nekem 2 lakattal. :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken kihullott a veki vezetőoldali visszapillantó tükre. csak a tükörlap. -_-

Opelnél megkérdeztük 9000 ft!!!!! bele a lap. Valaki nem tud olcsóbb helyet? :rolleyes:

Nagyon xar így vezetni, pont az a tükör kell a legjobban.... <_<

Gariba nem adnak?

Link to comment
Megosztás:

Pénteken kihullott a veki vezetőoldali visszapillantó tükre. csak a tükörlap. -_-

Opelnél megkérdeztük 9000 ft!!!!! bele a lap. Valaki nem tud olcsóbb helyet? :rolleyes:

Nagyon xar így vezetni, pont az a tükör kell a legjobban.... <_<

Vaterán az utángyári 4e huf, de az kitudja milyen.

Link to comment
Megosztás:

Garancia már nincs. :rolleyes:

Nagyon nem lehet rossz, nem tud elromlani, csak egy lap. <_<

Ha veszek, valaki be tudja rakni nekem a tükörházba szombaton?

Kérdés, hogy mennyire bonyolult, de ha magától kiesett, vissza tenni sem lesz nagy művészet.Hozzad csak! -_- Lesz szakértő bőven! :D

Mielőtt megvennéd kérdezz rá, hogy osztott-e/fűthető-e meg ilyenek.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.