Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Csabi nem tudtam megnézni az omit tehát holnapi napot beszéljük meg és segítek szívesen

sorry

Semmi gond!

csabi reggel beszéljünk mert elhagytam a telefonom

^_^ nabammeg...

Akkor hiába is próbáltalak hívni... még sms-tet is küldtem... :P

Akkor hogy legyen? reggel fél 8 körül gondoltam hogy indulunk fel pestre... fel tudsz jönni?? :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval az ipari hulladék jelző helytálló volt...... ;) ;)

Sajnos igen... az összes eleme meg volt kulccsal karcolva,több helyen a lökös le volt ragasztva,fekete matricával, az ülés ki volt szakadva, a motortér is elég gázos volt, sok helyen olajfolyás...stb... :P

Ellenben, amit még néztünk az EZ volt, ezzel hirtelen nem volt semmi gond. Viszont a motorja, X22SE volt... Tomi sem nagyon látott még ilyet... Amúgy eléggé rendben volt első blikkre a gépezet... :D

Amúgy, most nézem, hogy ez nagyon hasonlít ahhoz, amit J0hnny belinkelt... :D

És ez? ^_^
Link to comment
Megosztás:

Ellenben, amit még néztünk az EZ volt, ezzel hirtelen nem volt semmi gond. Viszont a motorja, X22SE volt... Tomi sem nagyon látott még ilyet... Amúgy eléggé rendben volt első blikkre a gépezet... :D

Csak mondjuk a Corsáért is kellett volna egy tisztességes árat mondaniuk....

Link to comment
Megosztás:

Sztem,1X eljön a Corsa-ra is a megfelelő vevő... :D

Majd meglátjuk, hogy mi lesz akkor a kínálaton, ha elkel a corsa.. :P

Jaja.Ahhoz azért túl limit autó a Corsa, hogy átvitt értelemben eltékozold.Majd jön rá a madár.

Eladó autó pedig lesz mindig, mert a megszigorított hitelfelvétel miatt eléggé elakadt a használtautó piac......meg az új is.Ezért az átlagverdákat eléggé nyomott árakon is meg lehet venni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jaja.Ahhoz azért túl limit autó a Corsa, hogy átvitt értelemben eltékozold.Majd jön rá a madár.

...

Ha vennék ilyet, akkor Csabiét szívesen, mert tudom, hogy ezzel legalább törődve is volt, szóval aki megveszi, az szerintem nem "madár", legalábbis nem abban a pejoratív értelemben, ahogy használni szokták. ^_^

Amúgy meg tényleg nem szabad elkótyavetyélni, főleg amig megteheted, hogy megtartod, az sokkal szarabb helyzet, amikor rá is vagy kényszerülve, úgy le tud menni az ára. A lehúzós ajánlatra meg "inkább rohadjon rám!" :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.