Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kerestél, de még aludtam lévén a 7n éccakkás voltam. :rolleyes:

Amúgy nálam egy kicsit érdekesen műxik a HunFlex, mert kb. úgy indul 20 fok alatt, mint ha tél lenne ami elég röhejes.Most csisszre odatekertem a hidegindítási dúsítást, ma hajnalban már 2.ra beindult.Remélem lesz ez még jobb is mert ha nem változik, nekem is tovább kell majd értékesítenem a cuccot, és vissza sírom majd a FlexTeket.

Úgy, hogy most full potiállással folyik a tesztüzem.

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén kicseréltem a lengéscsillapítókat+stab.pálcákat.A jobb oldala símaliba volt.A bal oldal már feladta a leckét, de megküzdöttem vele.

Aztán ma még1X szétszedtem a jobb oldalt, mert rájöttem, hogy fordítva tettem be a toronycsapágyat.Vagy is aki korábban bele rakta, xarul rakta, én pedig ugyanúgy.

Nah mind1, szal ez van.Thx Morgónak a rugóösszehúzóért+bakokért. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén kicseréltem a lengéscsillapítókat+stab.pálcákat.A jobb oldala símaliba volt.A bal oldal már feladta a leckét, de megküzdöttem vele.

Aztán ma még1X szétszedtem a jobb oldalt, mert rájöttem, hogy fordítva tettem be a toronycsapágyat.Vagy is aki korábban bele rakta, xarul rakta, én pedig ugyanúgy.

Nah mind1, szal ez van.Thx Morgónak a rugóösszehúzóért+bakokért. ;)

Bekaphatod,hogy nem szóltál! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Reggel vittem ki a lányom a vasútállomásra, mert osztálykirándulásra mentek.Bicajjal gyorsabban ki lehet érni, de a gyalogos átkelőhelyen leszálltunk és tolva mentünk át.Úgy a buszpályaudvarnál, mint közvetlenül az állomás előtt.

Utóbbinál fél szemmel láttam, hogy egy fogyatékos srác lép le a járdáról, de közben a lányom valamit kérdezett, így felé fordultam.Többen jöttek/mentek éppen, figyelni kellett rájuk is.

Aztán mikor oldalra néztem, a srác már az aszfalton ült, és nem tudott felállni, fogyatékosságából adódóan.Próbáltam rögtön segíteni, de egyik kezemmel a bringát tartottam, miközben a másikkal próbáltam felsegíteni a srácot.

Egy kis hölgy lépett oda, és felajánlotta, hogy fogja a bicajt.Mint egy kis angyal, lépett elő a semmiből.Habozás nélkül átadtam neki, de mire vissza fordultam, már mások is álltak a srác mellett, és felsegítették, de azért én is kellettem.

Jó volt látni, hogy olyan segített, akiről egyébként semmi jót nem feltételezne az ember ha külső alapján ítélne.

A srác felállt, rá tudott állni rendesen a lábára, tehát nem volt nagy a baj, nem törött el semmije.

Egy úriember aki az autójából pattant ki, segített neki átmenni a másik, Noszlopy parki oldalra én pedig vissza kértem a kis hölgytől a bicajom és mi is átértünk a vasútállomás oldalára.

Mindez nagyon gyorsan történt, sokan fel sem ocsúdtak, csak néztek bambán, hogy mi is van.

Viszont volt sok f@xfej, akik úgy mentek el a srác mellett, hogy oda sem néztek.Pedig éppen, hogy csak át nem estek rajta.Ilyenkor persze lehetne anyázni, meg bunkózni, és még sok trágár dolgot mondani, de nem teszem.

Az ilyen embernek csak azt kívánom, hogy mikor bajba kerül, neki is így segítsenek, mint ahogy tette azt Ő.

Lányom még megkérdezte, hogy miért esett el a bácsi, de mondtam neki, hogy azért, mert fogyatékos, és nem tud rendesen járni.Nem újdonság neki ez az állapot, és nem kezd el kajánul nevetni az ilyen embereken, mert sajnos öcsém is ilyen.Nem ennyire, de ilyen.Így elfogadja, és megérti, hogy vannak olyan gyerekek akik mások mint ő, de semmivel sem kevesebbek nála.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer tőrtént a kórházban hogy vittem le egy traumás sérült srácot koponya CT-re és menet közben elkezdett kifojni az ülőkocsiból.

Teljesen elvesztette az eszméletét.

Felkaptam az ölembe és egyből bevittem a sűrgősségire.

A kőrpult meletti ajtót úgy nyitottam ki, hogy a srácot is fogtam. Állt ott kb 8-10 ember és mintha le lettek volna betonozva, senkinek sem jutott eszembe hogy kinyissa az ajtót nekem. Mondtam is a magamét hangosan.

Sajna ilyen is van.

Link to comment
Megosztás:

Álláslehetőség!

Peti keres embert magához. Ha tudtok MEGBÍZHATÓ, BECSÜLETES embert, szóljatok:

"Keresek 1 fő méréstechnikust Kiskőrösre nemzetközi autóipari céghez!

Ha van ismerősöd aki alkalmas lenne ezen feladatra ne habozz és mondd el neki!

Feladat: ...tovább »

- CNC programozású 3dimenziós koordináta mérőgép kezelése és programozása.

Elvárások:

- műszaki szemlélet

- pontosság, precizitás

- műszaki rajz olvasás

- angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- nagyon jó csapat

- folyamatos képzés és kiképzés

- fizetés megegyezés szerint + cafeteria

- biztos munkahely

Jelentkezni nálam "

köszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Udi!

Megvan az első amolyan hivatalosnak nevezhető fogyasztási adat a HunFlex de luxe-al.12L.Én sokallom.Hidegen továbbra is röhej ahogy indul.Ez az első indítás adott napon.Utána már bármikor pöccre indul.

A fogyasztással az a bajom, hogy adott hőmérsékleti viszonyok mellett éppen 4L-rel evett többet mint benzinből.Ez meg így, környezettudatosság ide v. oda, nem gazdaságos.

Ha a kövi adat is ilyesmi lesz, asszem kénytelen leszek tovább értékesíteni a dolgot, ugyanennyiért amennyiért vettem aztán megbótolom Johnny cuccát.

Azzal egyik XEV sem evett ilyen durván, és az indítással sem volt gebasz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.