Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az oldalán lévő clubbos matricával vegyesek az érzéseim.

Sztem nem kell az rá....sztem... :rolleyes:

más:

Némi feszűccség hatására elmentem kicsit bringázni.A Ceglédi úton kitekertem a Mátyás Királyig, azon a Szőlőfürtig, onnan a reptérig, onnan a Csepegiig, majd át a 44-esen körbe a reptér kerítése mellett ki a Hunyadiig a rutinpályánál bukkantam ki, onnan egyenesen a Konzervgyárig, majd onnan a Kurucz krt-on vissza a ceglédi útig.Jó kör volt, elpárolgott a dolog belőlem.

Érdekes viszont, hogy a reptéren is szemmel láthatólag készülnek a rep.napra, ugyan is az összes roncsot kivitték a reptér Észak Keleti sarkába.Oda, ahol nem látja senki.Van ott minden.Uazok, Merci G osztályok, Zil 131, KraZ, Mig-15 ill. 17 ami eddig az Albások hangárja környékén leledzett, ill. a célgépként szolgáló IL-28 is oda került. ;) valamint a lezuhant MIG-29 is.Az, amiben meghalt a pilóta.

Amelyikből katapultált, majd a gép kizúgott a reptérről és a 44-es mellett állt a földbe, az az EMA területén van bent.Mind2 érdekes mementó.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem.

1700 km

napsütés, tenger, bikicsunáj, megvolt minden!

Omega full e85 11,7 átlag, kifelé 140-150

hazafelé 150-170 és két trafi satufékes!

Ez egy egészen más kategória. én voltam Amszterdamban a Vectra-val, ez sokkal jobb!

Omegát kell venni!

Se egy sárga lámba, sem egy mellé váltás, minden klasszul működött, csak egy bécsi paraszt leütötte a tükröm olyan 70 körül

persze megfogtam, de a tükrömnek semmi baja :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha adhatok tanácsot, akkor 21-es alatt nem veszel, és legyen FullHD, meg legalább 1 DVI csati.

Ja, és esetleg LED háttérvilágítású, hogy még barátibb legyen a fogyasztása. Vagyis én ezt nem venném meg, még annyiért sem. :rolleyes:

Az ilyenek miatt nem mondtam még rá semmit, inkább kérdeztem.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Az időkép radarja szerint a fővárostól nyugatra is Budapest déli része igen komoly kis vihart kapott be.Hamarosan nálunk is kezdődik a tánc, valamilyen formában.Ugyan is erre felé helyezkedik a dolog.Kérdés, mennyire lesz intenzív, mire ideér. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az időkép radarja szerint a fővárostól nyugatra is Budapest déli része igen komoly kis vihart kapott be.Hamarosan nálunk is kezdődik a tánc, valamilyen formában.Ugyan is erre felé helyezkedik a dolog.Kérdés, mennyire lesz intenzív, mire ideér. :rolleyes:

Keleti rész is kapott rendesen, pár szem jég is volt. Hirtelen leszabadult sztem vagy 30mm víz.

Link to comment
Megosztás:

Az időkép radarja szerint a fővárostól nyugatra is Budapest déli része igen komoly kis vihart kapott be.Hamarosan nálunk is kezdődik a tánc, valamilyen formában.Ugyan is erre felé helyezkedik a dolog.Kérdés, mennyire lesz intenzív, mire ideér. ;)

Ahogy most kinézve látom & és hallom, eléggé intenzív lesz...a szél most ért ide :rolleyes:

Viharjelzés....

Link to comment
Megosztás:

Elhiszem papa,nem vitatom,de ha van rá lehetőséged,hogy "jobb" gépsassal menj,akkor csak azzal mész nem? :rolleyes:

Nincs annak a kocsinak baja,csak kell még neki egy kis "szeretet",pár fontos dolog és jó kis gép lesz az.

Jah és ki kell belőle baszni a bucsús cuccokat és megkell tanítani Turcinak,hogy nem az az ideális üléspozició,amit anno az oktatók belevertek. ;)

Nekem kenyelmes igy!Irni tudok csak a billentyüzeten nincs ekezet!

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik, a mag elkerül bennünket, kb. 10-12km-re ment tovább Kelet felé.Mondjuk az előbb itt a környéken becsápolt v.hova, mert a villanással egyetemben igen nagyot csattant. ;)

Remélem igazad lesz...de ahogy a villanásokat elnézem, még nincs vége... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Remélem igazad lesz...de ahogy a villanásokat elnézem, még nincs vége... :rolleyes:

A radar jelenlegi állása szerint lassan végig ér a sűreje az országon.Ezt nevezem én durvának.Kmét és környéke nem kapott szvsz.Ennyi volt. ;)

De ugyanakkor előre félek a nyártól.Ha már tavasszal ilyen az időjárás, mi lesz később?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.