Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Azért a köcsög román kamionost nem nagyon érdekelte hazafelé,hogy te éppen előznél,szépen kirántotta eléd.

Mögöttem a pözsós már türelmetlen volt,mert ugye én nem ragadtam rád és mentem utánad egyből,vártam,mert sejtettem,hogy a két kamionos alkotni fog.Ilyenkor jobb messziről szemlélni a dolgokat és csak akkor menni,ha biztos van hely és látom is hogy beférek.

A pözsós persze lemaradt,amikor szúrtam egy 5-ből 3-at! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Azért a köcsög román kamionost nem nagyon érdekelte hazafelé,hogy te éppen előznél,szépen kirántotta eléd.

Mögöttem a pözsós már türelmetlen volt,mert ugye én nem ragadtam rád és mentem utánad egyből,vártam,mert sejtettem,hogy a két kamionos alkotni fog.Ilyenkor jobb messziről szemlélni a dolgokat és csak akkor menni,ha biztos van hely és látom is hogy beférek.

A pözsós persze lemaradt,amikor szúrtam egy 5-ből 3-at! ;)

Még bőven mögötte voltam, nem volt gond.Tehát láttam, hogy húzódik kifelé, na mondom akkor felezővonal, mert ki tudja jönnek-e szemből.Utána már nem akartam előzni, mert a kamionos is beállt 90-100ra, úgy meg már lehet haladni.Később meg a trafpaxos bácsik miatt nem léptem le.

A pözsós a szolnokin akart ragadni rám is.......csak nem gyorsult úgy! :D A legdurvább az egészben, hogy a Kurucz krt.-on a Rákóczinál a lámpánál mellém állt, és egy 6 év körüli kislány állt a 2 ülés között, és nő volt a sofőr.Legszívesebben átnyúltam volna, és jól tarkón vágtam volna.Nem elég, hogy hüljemódon közlekedik, de még a gyerekét sem köti be! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mivel nagy mozgás volt ma itt, gondoltam írok pár szót az időjárással kapcsolatban.Szóval itt Kiskőrösön egész nap jó idő volt, gyönyörű kis zivatargócok keletkeztek a várostól északra, majd mentek is tova.18:27-kor esett némi eső egy kis jéggel tarkítva, de mivel bő vízzel jött és apró volt, nem volt gáz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt már olyan,hogy a vízpumpáról leesett a lapát része!

Az Lajosmizsén már rotyogott, a vizem ,és nem 250km után!

A hűtő teljesen ki lett mosva.

Ez tuti nem esett le mert azóta elhoztuk győrből 100-as tempóval és megkínoztam iitt kecskemét környékén, de forralni nem akart.

Link to comment
Megosztás:

Megnézném neki mernél-e vágni 1500km-nek szusival! :rolleyes:

Anno Horvátországban voltam vele, cuccokkal, rekkenő hőségben, és egy 1.5 éves gyerekkel.Jelezném, hogy a gyári adatoknál kedvezőbb fogyasztást elérve.(4.4L/100km, és 1.3 8V volt)

A táv, több volt 1500km.

Link to comment
Megosztás:

Anno Horvátországban voltam vele, cuccokkal, rekkenő hőségben, és egy 1.5 éves gyerekkel.Jelezném, hogy a gyári adatoknál kedvezőbb fogyasztást elérve.(4.4L/100km, és 1.3 8V volt)

A táv, több volt 1500km.

Elhiszem papa,nem vitatom,de ha van rá lehetőséged,hogy "jobb" gépsassal menj,akkor csak azzal mész nem? :rolleyes:

Nincs annak a kocsinak baja,csak kell még neki egy kis "szeretet",pár fontos dolog és jó kis gép lesz az.

Jah és ki kell belőle baszni a bucsús cuccokat és megkell tanítani Turcinak,hogy nem az az ideális üléspozició,amit anno az oktatók belevertek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Elhiszem papa,nem vitatom,de ha van rá lehetőséged,hogy "jobb" gépsassal menj,akkor csak azzal mész nem? :rolleyes:

Hosszú távra üzembiztos, felkészített autóval indulok.Lehet ez bármi.Stift, vagy Opel, vagy akármilyen négykerekű.Bár ellenpélda sógor néhai Corollája.Úgy ment ki vele Hollandiába, hogy hozzá nem nyúlt szerelő.S,gond nélkül vissza is jött vele.Közel 3000km néhány nap alatt.

Nincs annak a kocsinak baja,csak kell még neki egy kis "szeretet",pár fontos dolog és jó kis gép lesz az.

Jah és ki kell belőle baszni a bucsús cuccokat és megkell tanítani Turcinak,hogy nem az az ideális üléspozició,amit anno az oktatók belevertek. ;)

Háát a mifajta verdáinkat célszerű olykor szeretgetni.Talán Paja 7 éves Zafija a legfiatalabb a gépparkban.S, kb. Dezsőd a legidősebb. :D Ez hozott, és tart bennünket össze, mint társaságot.Egy jó házasság alapja ugye..... :D

Amúgy lekopogom, hogy Vektrakocsival nincs komolyabb zűr.De a legutóbbi kirándulás előtt azért voltak kételyeim, de tette a dolgát.Egyszer volt csak napi első indításnál bunzi hidrotőke hangja.De elmúlt.S, azóta sem.Mióta nálam van, (tavaly augusztus eleje) bele szaladt 15e.km.S, a szükséges dolgokon kívül még nagyon nem kellett hozzá vásárolgatni semmit.

Link to comment
Megosztás:

Mivel nagy mozgás volt ma itt, gondoltam írok pár szót az időjárással kapcsolatban.Szóval itt Kiskőrösön egész nap jó idő volt, gyönyörű kis zivatargócok keletkeztek a várostól északra, majd mentek is tova.18:27-kor esett némi eső egy kis jéggel tarkítva, de mivel bő vízzel jött és apró volt, nem volt gáz. ;)

Mostanában van az az időjárás, hogy egész nap jó idő, aztán délután-késő délután jönnek a durva helyi zivatarok. Legalábbis nálunk ez megy egész héten. Enyhe jégesővel, sok villámmal -gondolom némi szívóhatással is a Cb-k körzetében.

Szóval vigyázz paplanozás közben! Ha kezd sötétedni, akkor pucolj onnan! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mostanában van az az időjárás, hogy egész nap jó idő, aztán délután-késő délután jönnek a durva helyi zivatarok. Legalábbis nálunk ez megy egész héten. Enyhe jégesővel, sok villámmal -gondolom némi szívóhatással is a Cb-k körzetében.

Szóval vigyázz paplanozás közben! Ha kezd sötétedni, akkor pucolj onnan! :rolleyes:

Mostanában szo@póágon vagyok ezen a téren sajnos.Utoljára március közepén repültem, azóta olyan változatos idő van, hogy képtelenség kijutni.

Most elhoztam anyuékhoz a gyakorlócuccot, gondolván kupolázok, de olyan befújások vannak, hogy nem merek teríteni.Tuti idő előtt távra indulnék, vagy oltári zakó lenne belőle.Azt meg elkerülném, ha lehet.Elég volt egyszer össze füvezni a beülőm. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.