Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mag megkergettem a Turci gépét.

Katonatelep oda vissza elég pörgősen, ötödikbe fel sem váltottam, de 130-al ment a gép azért.

Utánna egyből kimenten Gabihoz és mire odaértem akkor kapcsolt be a venti elsőnek.

Gabi véleménye szerint a hűtőt kellene kicserélni egy újra, de persze nem 100% hogy ez meg is oldja a problémát.

A fő gond, ha ki is cserélik, hogy hogy probálom ki.

Turcinak is 200 km után jött elő, én meg nem sűrűn utazok mostanság annyit.

Link to comment
Megosztás:

Mag megkergettem a Turci gépét.

Katonatelep oda vissza elég pörgősen, ötödikbe fel sem váltottam, de 130-al ment a gép azért.

Utánna egyből kimenten Gabihoz és mire odaértem akkor kapcsolt be a venti elsőnek.

Gabi véleménye szerint a hűtőt kellene kicserélni egy újra, de persze nem 100% hogy ez meg is oldja a problémát.

A fő gond, ha ki is cserélik, hogy hogy probálom ki.

Turcinak is 200 km után jött elő, én meg nem sűrűn utazok mostanság annyit.

Add oda Tominak, Ő elég sokat szokott járkálni... szerintem... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nyugoccság van..... :devlish:

Ma kimejek Bazsihoz, Hunflexen állítani TECH2 segítségével.Kicsit állítani kell még a hidegindítás funkción+a normálon vissza, mert igenigen jó étvágya van a gépnek. :lol:

Ezt a dolgot, nekem is lehet meg kellene ejtenem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem is tetszik!Valamiért.... :lol:

Öööjjjj csak corsásan:

http://img.photobucket.com/albums/v321/ben.../Aprilbits9.jpg :lol: :lol: :lol:

Ha nem akad el semmiben, akkor miért ne? ;) Így egy esetleges csuklócserénél nem kell xarozni az eredeti megoldással! ;)

Link to comment
Megosztás:

Most volt itt Gubacsi és megvitattuk Turci kocsiját.

Szerinte 99% hogy a vizpumpa fosta össze magát.

Azt mondja, hogy a lapát úgy van rápréselve a tengelyre és a hő hatására fel lazulhat és így nem bírja megforgatni a vizet normálisan.

Legalábbis ő már találkozott ilyen hibával és így orvoslta.

Link to comment
Megosztás:

Most volt itt Gubacsi és megvitattuk Turci kocsiját.

Szerinte 99% hogy a vizpumpa fosta össze magát.

Azt mondja, hogy a lapát úgy van rápréselve a tengelyre és a hő hatására fel lazulhat és így nem bírja megforgatni a vizet normálisan.

Legalábbis ő már találkozott ilyen hibával és így orvoslta.

Visszakeressem és károgjam azt,hogy megmondtam? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Jól áll neki.Nem tudom, mondjuk vezetni milyen volt, mennyire rángatta el az elejét pl. most mikor jöttünk/mentünk Nyárlőrinc felé/vissza.

Jól megy E85-tel a Veki, nagyon tetszett.Hirtelenebb, mint benzinnel. :rolleyes:

Majd a hideg potival játszani kell még.

Ez olyan felni,mint amit veszek elvileg,jól áll neki.

A 16-os se rossz,nem tépte a kezem,bár én szeretem ha közvetlen a kormányzás,nem csípem annyira a túlszervósított gépeket.Majd én fogom a kormányt! ;)

Másfelöl a 16-osra aranyárban vannak a gumik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.