Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Számba vettük a kövi 7vége lehetőségeit.

-Flóra Szegeden úszik

-Anyukának foltvarró talija lesz

-Lehet, hogy melóznom kell, majd még kiderül.Remélem nem.

-Fedémesen Siklóernyős majális lesz

-Anyum valszeg akkor akarja tartani a szülinapját

-Vadkerti tali...........

Na ezt hogyan fogom össze hozni..... :lol: :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is az bánt,hogy szívod a vérem,de hogy nevem sem tudod leírni... ;)

Szégyellem,hogy ilyen barátom van,komolyan. :lol:

Bocsi, vannak fontosabb dolgok is, minthogy direkt így írjam: JOhnny. forum_icon_sunyi.gif Csak elbaxtam, de az óóó azért is marad. ;)

Számba vettük a kövi 7vége lehetőségeit.

..

Na ezt hogyan fogom össze hozni..... :lol: :devlish: :lol: :lol:

Jó nagy szád van. :P

Link to comment
Megosztás:

Én erre külön embert tartok. Asszony a neve, ő logisztikáll: nem mész sehova! :devlish: ;)

Mivel több programban érdekelt, kíváncsi leszek mi lesz a megoldás. :P

Simán. ;) ;)

Add ide a pénzt, vagy különben elfogy a boltból a méz! :lol: :lol:

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Halott már valaki "egyház adó"-ról?

Egyik barátomék Kerekegyházán laknak, és a keresztelőhöz követeli a pap, hogy fizessenek ki visszamenőleg 6000 Ft-ot.

Mivel máshol szeretnénk tartani a keresztelőt, így csak egy pappert kellene adnia (a szülők keresztelési engedélye a lakóhelyük szerinti plébániától), de erre sem hajlandó míg ez az összeg nincs befizetve. Nem egy eget verő összeg, de én nem érzem jogosnak.

Volt már valakinek hasonló élménye?

Link to comment
Megosztás:

Halott már valaki "egyház adó"-ról?

Egyik barátomék Kerekegyházán laknak, és a keresztelőhöz követeli a pap, hogy fizessenek ki visszamenőleg 6000 Ft-ot.

Mivel máshol szeretnénk tartani a keresztelőt, így csak egy pappert kellene adnia (a szülők keresztelési engedélye a lakóhelyük szerinti plébániától), de erre sem hajlandó míg ez az összeg nincs befizetve. Nem egy eget verő összeg, de én nem érzem jogosnak.

Volt már valakinek hasonló élménye?

Na ezért nem kereszteltem meg én a kölkeimet. A semmiért tőlem ne követeljen még a papság is. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Na ezért nem kereszteltem meg én a kölkeimet. A semmiért tőlem ne követeljen még a papság is. :devlish:

Nagymamám nagyon sok évig egyházszolga volt.Sokszor hajnali 3kor keltek papával, és mentek begyújtani az imaházba, hogy mire jönnek a népek, meleg legyen.Én még olyankor aludtam, de mire felébredtem, már otthon voltak, és ott várt mama a meleg kakaóval, a fémbögrécskémben.

Mikor meghalt, az egyház 25e.ft, be nem fizetett egyházadót követelt a szüleimtől.

Na akkor az egyház, mint olyan intézmény, elásta magát előttem.(....ez itt a nem szalonképes jelzők helye....)

Mindettől függetlenül a lányom egyházi iskolába jár, mert úgy gondoltam (tuk), hogy a nevelés szelleme miatt jobb ez így, mint v.mi kur@vaképző általános iskola liberális, "gyerekközpontú" felfogása.

Link to comment
Megosztás:

Bejött amit mondtál, saru kicserélve, és műxik a lámpa.De közben megjöttek a gyári bontott lámpák is.Sztem minjá kicserézem, aztán ha rám sötétedik belövöm a magasságot is.

Ez a kép meg a kiránduláson készült, Sümeg várában.A címe, Jaj szegény fejemnek:

75534953.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez a kép meg a kiránduláson készült, Sümeg várában.A címe, Jaj szegény fejemnek:

De azért csak kiengedtek...

Egyházi adó tényleg van, de én sem fizetek egy fillért sem.

Kapják az 1%-ot oszt' csókolom, bár idén már ezt is meggondolom.

Egyre több turpisság derül ki róluk....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.