Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap egy okos alacsony kopasz fiatal rendőr a 441-en megállít.

A katonatelepi lámpától elkezdtem előzgetni a sort, mikor megelőztem mindenkit és autózhattam a saját tempóm

látom, hogy egy 1,4-es kombi oktávia küzd az elemekkel, na mondom megvárom, kicsit visszavettem.

levillog magyaráz aztán elenged.

visszafelé 2 trafipax is volt lehet az egyik megvolt még nem tudom

a Széchenyiből meg reggel lehetetlen bejutni!

kihullik a maradék hajam!

Link to comment
Megosztás:

Álltam ma a Rákóczi utcánál lévő gyalogátkelőhelyen, kissé mélázva.Mellettem nagyobbik magyarázott v.mit.V.honnan a távolból a Posta kanyar felől jött egy gurgulázó érces hang......egy hang.........amolyan fuxállító a magunkfajtáknak.....Olyasmi, mint a bububu.....de ez más volt.Ez biza v.mit sejtetett.Aztán elhúzott előttem egy E39 M5, és 4 gyári kipuffból ontotta a hangorkánt.

Szóval gyerekek.......szerelmes lettem! :)

bmwm51.jpg

Link to comment
Megosztás:

Csak a magad nevében....

Rajtad kívül is vannak itt még. :D :D

Tiéd , viheted. :lol: :)

Beállok a sorba. :D :D

szerk.

Közben átbújtam a használtautót ilyesmiket keresve, és az autó tudásához mérten szinte ropiért árulják őket.Nyilván a fenntartási költsége megspékelve az elb.@szott luxus adóval, horror. :)

Link to comment
Megosztás:

na akkor a csodálatos új lakásból költözünk.

Mivel tegnap pont lett az ügy végén.

Egy hét alatt ugyanis kiderült, hogy egy vezeték nélküli termosztát szabályozza a szomszéd lakás fűtését az én kazánomról.

De ha ez még nem lenne elég a HMV-et és a hideg vizet is az én mérőim mérik.

Vagyis innen követhetetlen hogy ki mennyit fogyaszt.

Tehát a hétvégén kiköltözüm a lakásból.

Link to comment
Megosztás:

Ha majd nagyon megy a siklórepülés, tervezem, hogy kipróbálom magam Fedémesen is.Ideális környezet, tele tanulódombbal.

Jót mosolyogtam a helyi REP.VEZnek, a PG-re írt hozzászólásán:

Nálunk most enyhe ÉK-K-i szellő fújdogál, ahogy a távcsővel kinézek a falu túlsó végénél levő dombra, a szélzsák kb. 2-3 m/s-ot jelez, néha kicsivel többet. A Nap is csak ritkásan süt ki, mindez nem kedvez a talaj gyors kiszáradásának, tekintettel az elmúlt napok, meg az elmúlt éjszaka esőire...

Vagyis holnap délelőtt még nemigen lehet városi kocsival fölmenni a dombra, ám gyalog nem tilos. Aki repülni jön, hozzon a hamu ellen saját fejvédőt, mert a helyi készletből csak viselteset tudunk kölcsönözni. És aki mindenáron repülni akar holnap, vagy a közeli napokban, tekintettel az ülepedő hamura, hozzon védőitalt!!! (A rostos gyümölcsleveket szeretem...) ÉS! Repülési szándék előtt feltétlenül vegyen fel beülőt, az ernyőt meg ne felejtse hozzá csatolni, mert anélkül, pláne a meredekebb lejtőn nem lehet megállni...

:) :) :D

Kép Fedémesről:

phoca_thumb_l_P1000345.JPG

Itt pedig a helyi siklóernyős klub weboldala.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.