Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Lehet idétlen a kérdés de ezt miért kaptad? :)

Az volt a 10.000. hozzászólásom a fórumon.

Semmi off, mind érdemi....

Mai sztorik.

Üzemorvosnál voltam.

Előtte itthon vérnyomásmérés 140 per kilencven valamennyi, Dupla adag vérnyomáscsökkentő be, majd irány az orvos. Kb egy óra múlva ott is mérték 175/110, mondom neki, hogy itt a doktornőnél mindig magas, pontosabban csak itt magas (a háziorvosnál is 130/80 mostanában). Nem igazán értékelte a poénomat, hanem átkutatta a papírjaimat, és el akart küldeni májbiopsziára (szövetmintavétel a májból), nagy nehezen kiegyeztünk egy vérvételben. Mondtam neki, hogy két éve nem volt bajom, tudom, hogy mit egyek, és nincs probléma. Na ezzel mintha olajat öntöttem volna a tűzre, Októberig intézzem el, mert különben korlátozza a papírjaimat, és nem enged dolgozni. Ja és jött a hülye kérdéssel, hogy voltam-e bizottság előtt, illetve akartam-e már magamat leszázalékoltatni? Mondom - nem. Kellett volna? Nem csak meg kell kérdeznie, mert blablabla. a cégnek alkalmazni kell x rokkantat, hogy megfeleljen a törvényi előírásoknak. Szóval Losi ha te is mégy hozzá készülj fel a hülye kérdéseire.

Ja tényleg, Timit meg lealbínózta. Mert szerinte nagyon fehér a bőre. Az idióta hova járt orvosira? Az albínóknak a szemük piros,a hajuk fehér, és alig látnak, A pigmenthiány pedig egy másik betegség.

Most tényleg szüksége van a cégnek egy hülye, alkoholista orvosra?

Link to comment
Megosztás:

...a cégnek alkalmazni kell x rokkantat, hogy megfeleljen a törvényi előírásoknak...

Most tényleg szüksége van a cégnek egy hülye, alkoholista orvosra?

Szal azt mondta köcsög, hogy rokkant vagy (csak nem tudsz róla). :D

És még hány embert tesznek tönkre az ilyen f@szok a hozzánemértésükkel meg a hozzáállásukkal!!! Menjenek a pi....a... Szemétládák... :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval Losi ha te is mégy hozzá készülj fel a hülye kérdéseire.

Majd mondom, hogy én meg véradó vagyok, siklóernyőzöm, valszeg befigyel egy rep.orvosi is (remek, 14e.ft minusz) és olyan egészséges vagyok mint a makkom! ;) :P

Csak ez a sok hang ne lenne belül, mindig beszél hozzám...... ;) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Gepi!Csak a megyeibe ne menj mert borítékolt a tepsi!Sajnos tapasztalat mert apunál se vettek észre sok mindent időben!A Ceglédi kórház viszont jó vagy Szeged!Engem is ki oktatott egy orvos mikor az amúgy se ki fülemet megcsípte egy darázs és be dagadt!Mondja ő az a gond hogy tbt fizetem nem a szolgáltatást erre csak azt tudtam mondani hogy menjen péknek vagy molnárnak!De egyébként mit várunk mi szoktattuk rá őket a hálapénzre hagyjuk hogy vezessenek mint a birkákat ebben a tolvaj aljas bürokrata világban ahol teljes idiótának néznek mindenkit!Csak azt nem tudom meddig hagyjuk ezt még!

Link to comment
Megosztás:

Az volt a 10.000. hozzászólásom a fórumon.

Semmi off, mind érdemi....

Mai sztorik.

Üzemorvosnál voltam.

Előtte itthon vérnyomásmérés 140 per kilencven valamennyi, Dupla adag vérnyomáscsökkentő be, majd irány az orvos. Kb egy óra múlva ott is mérték 175/110, mondom neki, hogy itt a doktornőnél mindig magas, pontosabban csak itt magas (a háziorvosnál is 130/80 mostanában). Nem igazán értékelte a poénomat, hanem átkutatta a papírjaimat, és el akart küldeni májbiopsziára (szövetmintavétel a májból), nagy nehezen kiegyeztünk egy vérvételben. Mondtam neki, hogy két éve nem volt bajom, tudom, hogy mit egyek, és nincs probléma. Na ezzel mintha olajat öntöttem volna a tűzre, Októberig intézzem el, mert különben korlátozza a papírjaimat, és nem enged dolgozni. Ja és jött a hülye kérdéssel, hogy voltam-e bizottság előtt, illetve akartam-e már magamat leszázalékoltatni? Mondom - nem. Kellett volna? Nem csak meg kell kérdeznie, mert blablabla. a cégnek alkalmazni kell x rokkantat, hogy megfeleljen a törvényi előírásoknak. Szóval Losi ha te is mégy hozzá készülj fel a hülye kérdéseire.

Ja tényleg, Timit meg lealbínózta. Mert szerinte nagyon fehér a bőre. Az idióta hova járt orvosira? Az albínóknak a szemük piros,a hajuk fehér, és alig látnak, A pigmenthiány pedig egy másik betegség.

Most tényleg szüksége van a cégnek egy hülye, alkoholista orvosra?

Biztos nézi a Dr Haus-t. :)

Link to comment
Megosztás:

Szal azt mondta köcsög, hogy rokkant vagy (csak nem tudsz róla). :D

És még hány embert tesznek tönkre az ilyen f@szok a hozzánemértésükkel meg a hozzáállásukkal!!! Menjenek a pi....a... Szemétládák... :)

Azért ajánlgatta a rokkantosítást mert magas a vérnyomásom.

Szerintem ettől hülyébb nem lettem (mástól igen), és fizikailag sem érzem, hogy rokkantosítani kellene.

Sógornőm mindkét keze megégett (egy gázpalack robbant fel mellette) pár éve, és nem tud vele normálisan fogni, meg dolgozni sem.

Őt nem akarják rokkantosítani, mondván a lábai épek. (csak az rész néz ki rajta csúnyán ahonnét levettek pár négyzetdecimétert a kézplasztika miatt). Javasoltam neki, hogy az ép lábakkal elmehet focizni, vagy qrvának.

Idióták hoznak nálunk idióta törvényeket, de itt nem politizálunk mert jönnek a modik.

Link to comment
Megosztás:

Reggel jövök haza a melóhelyről.Ilyenkor picit lehet gyorsabban menni (sietek aludni az éjszakás műszak után) , mert hajnali 5:20-kor még sehol trafi vagy ilyesmi.A Mindszentiről csak lassítva kanyarodok ki az 5ösre (STOP tábla), majd a Praktiker felé szépen tartom a 70km/h-t.(50km/h helyett)

A tükörben látom ám, hogy v.ki eszeveszett módon tolja neki, de nem látok ki rendesen a hátsó ablakon, mert még párás.Minden esetre a lámpája elég zavaró, de lexarom.A Praktiker körforgónál szépen íven kanyarodok, mondom ha el akar húzni a belső sávban, hát tegye.

A JET kútnál a külső kanyarodóban kamion, én sorolok be a belső kanyarodóba.A lámpa zöldre vált, és látom a mögöttem jövő is oda húz be.

Meg azt is, hogy ez biza zsernyák fóka.Na baker ;) .Óvati fék kanyarodás közben, hogy azért szabályosnak látsszak, bár ilyenkor veszett fejsze nyele, és szépen kisorolok a Csongrádi utca felé a külsőbe. ;)

Rendőreink, elég sietősre fogják, és maradnak a belsőben, majd elhúznak a Halasi út irányába.Na ekkor nem kicsi kő esett le a szívemről.

Viszont a kérdés továbbra is motoszkál bennem, hogy csak azért, mert rendőrök, ŐK közlekedhetnek szabálytalanul?De ha ezt én vagy bárki más földi halandó teszi, akkor azt alapból 30eft-ra bírságolni? :)

Kérdem ezt úgy, hogy akkor és ott én sem voltam éppen a szabályosság mintaképe.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.