Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kiváncsi lennék egy OP-COM mit mutatna menet közben.

Azt nem tudom, majd megnézzük, de a héten nem érek rá délután, max pénteken délelőtt.

Füriék műszere úgy nem jelzett semmit, de állítólag az nem is jelent semmit. Karcsi kollágája legalábbis nem dicsérte azt a műszert, viszont tény, hogy nézték.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, majd megnézzük, de a héten nem érek rá délután, max pénteken délelőtt.

Füriék műszere úgy nem jelzett semmit, de állítólag az nem is jelent semmit. Karcsi kollágája legalábbis nem dicsérte azt a műszert, viszont tény, hogy nézték.

Gyújtásokat,gázpotiértékeket kellene látni...online

Link to comment
Megosztás:

Egy fiat bénázott előttünk, egyenesben gyors volt kanyarban meg le akart esni az útról.

Beszéltél vele? Bemérték?

Igen, beszéltem Vele...

Még tegnap este felvett a CorsaClub-on, és ott írtam is neki, hogy Ő volt-e a kék corsás, és hogy mi volt...

erre ezt írta:

"-Persze hogy én voltam,gondoltam hamár Opel találkozó,akkor próbálok veletek hazafelé menni...igaz kigyorsításoknál mindig lemaradtam:D Ment még Dabad-sári-nál elöttetek egy fehér Punto, őt vártam meg ott a parkolóba Kecsón,mert szegényke kicsit lemaradt,nekem meg pont úgy sikerült megállnom h mérőskocsi után"

:D

Még nem írtam meg neki, hogy pedig elől csak 1.4 astra diktálta a tempót... :)

Link to comment
Megosztás:

Még nem írtam meg neki, hogy pedig elől csak 1.4 astra diktálta a tempót... :)

Az sem 100%-osan. :D

Ahogy befelé jöttünk, rögtön a körforgó után.

Mi még a kanyar előtt lassítottunk, mert Tomi mutatta, hogy visszafelé szoktak mérni, Átnéznek a körforgalmon...

Link to comment
Megosztás:

Megvan az idei "elfoglaltságom" egy AE92 formájában.Sógorom eladja, én meg jó rokon lévén megveszem tőle.Mivel picit puffos, így elég nyomott áron.Pár apróság kell hozzá, ami szerinte drága, én meg inkább utána kérdeztem.Szóval szerintem nem! :)

Ha kiköltözünk tanyára, télire amúgy is kelleni fog egy másik verda is..... :D

841cd9180719f0ae61d30a97d652b3ad_2.jpg

A KÉP CSAK ILLUSZTRÁCIÓ!

szerk. Ww

Link to comment
Megosztás:

Kb. olyan, mint én, de azért már rég lekörözött autóvásárlásilag. :D Bár idén én még nem vettem, de nem is akarok!!!!! ;)

Ez egy alkalmi dolog, szerencsére nem akarom görcsösen megoldani.Majd lesz v.hogyan.Donor már van.Nem illegál építkezés+porig ültetés meg nagykerék és tsai.Gyáriságra hajtok majd, bontott donor van hozzá, és nem adják drágábban a dolgokat mint egy Astra F-hez.

+ezt az autót legalább ismerem, hiszen jómagam is szerelgettem már a korára fogható kopó alkatrészeit.Hozzá tenném, nem sok volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.