Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Segítene valaki? Már nagyon hosszú a lacházi topic és bizti írtátok valahova, de mennyi lesz nekünk e belépő? Én klubtag, Peti oldalborda? Mert fejenként 2000 van kiírva az első oldalra. Köszi az infókat előre is. :D

Még mindig az első oldalon van az infó. ;)

Szvl: Tők mind1, hogy klubtag vagy nem az aki bemegy,mert a belépő 2000ft/ fő... :)

Ha gyorsulni akarsz, akkor van csak jelentősége a Klubtagságnak, mert akkor a MOTE visszafizet a nevezési díjból 500Ft-ot,

Link to comment
Megosztás:

Jah és Tomi!

Nagy barom vagy,ha 30ért veszel szélvédőt az astrába!Mondtam már hova menj és hol vegyél. :D

csak a tisztánlátás kedvéért :)

BestGlass üveg 8000 beszerelés 12.000 gari nincs ezek bruttó árak számlával ha csak az üveg kell az úgy 15.000 és kínai.

Turci haverja 22.000 komplett kérdés a számla?

Autóüveg Pilkington 29.000 Ft bruttó számlás beszerelve, garival

Link to comment
Megosztás:

Oksa !

Holnap +nézem,reméljük jó lesz.

Hétvégén kivágom a korábban a vezérléscserénél berakott termosztátot.Nekilátott melegedni a gyöngyöm, korábban hidegben használva meg kilómétereket mentem el (min. 15-20) mire lett v.mi stabil hőfok.Úgy bírtam lehúzni, hogy ablakok lehúz, fűtés full.Akkor vissza állt normál hőfokra.Amúgy bszabott vissza menni.Azt meg nem vártam meg, míg megrottyan.

Amúgy is olajat/szűrőket akarok cserélni szombaton.

Link to comment
Megosztás:

Gepard!

Szerintem ez elektronikus hiba lehet folytószelep potira tippelek első körben, de lehet MAP, lambda is.

Ha visszakapod megnézzük. :D

Füriék a lambdát is nézték már.

A többit meg írta.

Losi, az első wartburgomat télen adtam el bekapcsolt fűtés mellett, az is mindig melegedett. :)

Persze ezzel nem azt mondom, hogy add el, csak azt, hogy hasonló problémám nekem is volt már, átérzem.

Link to comment
Megosztás:

Persze ezzel nem azt mondom, hogy add el, csak azt, hogy hasonló problémám nekem is volt már, átérzem.

Jobb 5letem hirtelen nem volt.Azt nem akartam, hogy elszálljon a hűtővíz hőfokom.Lámpánál elég ciki, mikor kicsap a motortérből a gőz.... :) :D

Eladni ezt a kotlát nem akarom.Ahhoz túl jó.....meg túl jól megy! ;)

Amúgy ma tankoltam.Gatya termóval volt 8.3L.

Link to comment
Megosztás:

csak a tisztánlátás kedvéért :)

BestGlass üveg 8000 beszerelés 12.000 gari nincs ezek bruttó árak számlával ha csak az üveg kell az úgy 15.000 és kínai.

Turci haverja 22.000 komplett kérdés a számla?

Autóüveg Pilkington 29.000 Ft bruttó számlás beszerelve, garival

a pilkington az gyári beszállító és az biztos hogy minőségi

ellenben az ocsó kicsi kínaival szemben

Link to comment
Megosztás:

Az a gond a Gepárd gépével,hogy menet közben volt rákötve a műszer és nem írt ki semmi hibát!

Minden ki lett szedve és kipucolva,de még mindig nem az igazi!

900 és 1500 ford között csinálja.

Ha egyenletesen nyomjuk a gázt,akkor jó. :)

Láttál már folytószelep potit szétszedve?

A csuszkának csak egy bizonyos része kopik meg,nem megfelelő ellenállásértéket adva az ECU-nak és nem is mindig csinálja,oltári baromságokat produkálva ezzel csóri ECU bemenetére.

Be kell menni Ferihez,kérni egy másikat és próba.

EGR nem volt nyitva zárt állapotban?

Van itthon tarcsi EGR-em,ha kell próbára.Gyujtótrafóm is van,ha netán az lenne.

Link to comment
Megosztás:

a pilkington az gyári beszállító és az biztos hogy minőségi

ellenben az ocsó kicsi kínaival szemben

Baranyi Ferinek adok igazat: 35EFt lett volna corsába a pilkington,a kínai megállt szerelési költséggel 18-ban.

Nem tök mindegy mibe b@sszák bele a kavicsot?Veszek mégegyet és nem verem a fejem a falba,hogy miért a drágát vettem.

Én Tomi helyében vennék egy kínait jó olcsón,Ferivel meg berakatnám,oszt csók a családnak! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.