Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Keresek 195/65-15-ben nyári gumit, min. 50-60%-os állapotban, max. 3-4 éveset.

Losi!

Nézz ki a ladánybenei úton lévő gumishoz... tescó körforgótól kifelé ladánybenének, kb 1 km-re jobb oldalon van. :D

Elég jó áron adják a használtakat... az omira most lett véve 80%-os, 205/55R16= 7eFt/db szerelve :)

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Nézz ki a ladánybenei úton lévő gumishoz... tescó körforgótól kifelé ladánybenének, kb 1 km-re jobb oldalon van. :P

Elég jó áron adják a használtakat... az omira most lett véve 80%-os, 205/55R16= 7eFt/db szerelve ;)

Thx, arra fogok kerülni.

Puskin utca nem volt nyerő?

Filóztam, és pusztán agyagi megfontolásból inkább a használt mellett döntöttem. :D

Ebként hölgyek és uraim, megvolt az első 3 felszállásom siklóernyős fronton.A dolog elsőre eléggé bexaratós volt, hiszen elég régen voltam már fent, akkor fentről jöttem lefelé.Most ugyanez fordítva volt.Teljesen ismeretlen volt minden, mindent csak elméleti síkon ismertem.

Folyamatos rádió összeköttetésben voltam az oktatóval aki lentről adta az instrukciókat.A 3.-nál már tudtam élvezni is a dolgot.Utána ránk sötétedett így csomagolnunk kellett.

Szóval most nagykirályság van! ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.