Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Emlékszem anno volt a Nagy Ferónak az a műsora a rádióban "Jee" címmel, mindíg ordította, hogy "JEEE!!!".

Egyszer valaki felhívta, hogy "...te hülye vagy", erre ő megszólalt: "- Ez így van, hű vagyok a jee-hez. JEEEE!!!" :lol:

Garázs volt a műsor címe,imádtam! :)

Link to comment
Megosztás:

Szted kb. mennyi idő alatt küldeném a halálba? :) Max. 1-2 nap.Aztán széthullana.Az a gáz, hogy amit igazán facának ítélek és megvenném, potom 40e.ft-ba kerül! ;) Na annyim nincs bringára.Ezért jó a használt is.Nézegettem a webet is.Van minden, de a lepukkantakért is komoly pénzeket kérnek.

Én anno a piacon vettem "lomtalanításiturizmussalfoglalkozóvállalkozótól" újszerű aluvázas komoly bringát (6 számjegyű az új ára) potom pénzért.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor te még tanítottad a legyet ablakra sza.ni! :lol: Hát úgy köszönj nekem csókolom Turci bácsi!Egy pillanatra elképzeltem ahogy a kis tomika húzentrógeros rövid naciba a csattogós lepkét tologatja! :) ;)

Őt ismerve már akkor is a a nőket hajkurászta! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.