Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma voltam kint Fürinél, kicseréztük a jobb oldali kormány összekötőt... köszönöm a segítséget Fürinek! :lol:

Viszont, az a zaj amit eddig is hallottam, sajnos nem múlt el... valami más geb@sz is lehet ott... ;)

Akkor majd ha lesz 1 kis idő jobban belenézünk.

Lengéscsillapító nem lehet?

Szívesen a szerelést Te is a véred adtad! :)

Link to comment
Megosztás:

Keresek férfi Mountain Bike bringát, használtat.Származás nem érdekel, de ne helyből származzon.Meg ne legyen kínai mer' azt gyorsan a halálba küldöm! :lol: A max. limit 10-12e.ft.

Tudom. kicsit több, mint a limit, de most akcióban a tescoban 17990 az új 26-os canga.

Link to comment
Megosztás:

Tudom. kicsit több, mint a limit, de most akcióban a tescoban 17990 az új 26-os canga.

Szted kb. mennyi idő alatt küldeném a halálba? :lol: Max. 1-2 nap.Aztán széthullana.Az a gáz, hogy amit igazán facának ítélek és megvenném, potom 40e.ft-ba kerül! :) Na annyim nincs bringára.Ezért jó a használt is.Nézegettem a webet is.Van minden, de a lepukkantakért is komoly pénzeket kérnek.

Link to comment
Megosztás:

Szted kb. mennyi idő alatt küldeném a halálba? :lol: Max. 1-2 nap.Aztán széthullana.Az a gáz, hogy amit igazán facának ítélek és megvenném, potom 40e.ft-ba kerül! ;) Na annyim nincs bringára.Ezért jó a használt is.Nézegettem a webet is.Van minden, de a lepukkantakért is komoly pénzeket kérnek.

Hát, ha nem jótékonkodtam volna el, most lenne egy eladó bringám :DD egyébként ezek az olcsó kerékpárok is meglepően tartósak, persze, ha nem triálozásra használod :)

Link to comment
Megosztás:

Gepárd jövő7en csütörtökön kéne kihozni a gépet.

Forgalmi másolat!

Oksa, rendben.

Holnap másolok.

Gepárdtól kapok lámpát ami jó hír nekem! :

Délután már sötét volt, és nem találtam a lámpát.

Majd reggel még felmászok, és világosban is keresgélek egy sort.

De az is lehet, hogy kint van öcséméknél Hetényben.

Link to comment
Megosztás:

Gyalog nincs elég felszállósebesség mi? :lol:

Röhögni fox, de az oktatóm eszel hátimotoros bringán!A robogóból készült telepített csörlővel már megbirkózott.Engem is fel akar húzni vele.Amolyan Crash Test Dummies feelingem van..... :) ;)

Losi!

Majd szétnézek én is nagybátyám boltjában vannak szép új bringák. Valami kifutott model extra kedvezménnyel talán megfelelne. :P

Nagyon köszönöm!Amúgy legutóbb asszonynak vettünk teszkóba bringát, amit 2 nap alatt kicsináltam.Letört a pedál, kifeküdt a középső agy.Pedig csak melóba mentem vele meg haza........szóval.... ;) Értek én hozzá na! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.