Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hello Skacok!

Tegnap este történt egy baleset Kecskeméten ;) :

44-esen, a reptér felől a városközpont felé, a körforgalom előtt- ez merre van pontosan? Rokon volt a vétlen, szerdán megyek a kórházba. Köszi!

Súlyos az állapota? :) Gondolom ő ült a Merciben... ez 1 ilyen év lesz...baleset-baleset hátán :lol:

Link to comment
Megosztás:

:)

Hááát, ez elég jó ár lenne, de: 2.5 benzin és 170 paci, leenné a gatyámat is... szerintem többe jönne ki a fogyija mint a corsának...

Meg nem tom, hogy a 170LE az már benne van-e a luxus kategóriba ;)

ez meg megint olcsóbb lett 25e.-rel :lol:

OMEGA

Az még nincs!125Kw vagyis 175Le fölött fizetsz csak!De tegnap láttam Március 15-e utca végén a Mobil Centerbe egy MV6 3.0 benzines Omegát!215Le full extra!

Link to comment
Megosztás:

Emberek, létezik,hogy ellustul az autó(turbó?)?

Mióta megvettem, lomhább a kocsi (nagyon óvatosan hajtom). Az első próbakörnél még beletapadtam az ülésbe....

De ha felrakják szímítógépre, nincs semmi hibája.

Nekem volt hasonló gondom!Kicsit jobban hajtom azóta nincs gond vele!Mert elvileg ha juól tudom addig csak forog de nem nem úgy dolgozik mint fordulatnál!Vagy valami ilyesmi!De nem biztos hogy juól tdom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, délelőtt már sejtettem, összeállt a kép sajna...

Gondolom, erről van szó...: ;)

Baleset

Jaja.

Súlyos az állapota? ;) Gondolom ő ült a Merciben... ez 1 ilyen év lesz...baleset-baleset hátán :lol:

Igen. Be voltak kötve, a légzsáktól mindketten szegycsonttörést kaptak- ezzel "megúszták". Ki tudtak szállni, mire megérkezett a mentő. Délelőtt a hölgy még nehezen tudta feldolgozni. Sajna ez van, nem tudtak mit tenni, gondolom reagálni sem maradt idejük... :P

Link to comment
Megosztás:

:)

Hááát, ez elég jó ár lenne, de: 2.5 benzin és 170 paci, leenné a gatyámat is... szerintem többe jönne ki a fogyija mint a corsának...

Meg nem tom, hogy a 170LE az már benne van-e a luxus kategóriba ;)

ez meg megint olcsóbb lett 25e.-rel :lol:

OMEGA

egy ismi vett nem is olyan régen ilyen Vectrát, az éves súlyadója 34e.ft.A fogyasztása pedig változó, mert pl. átalakító nélkül használja direktben az E85-öt, mert a motorvezérlője tolerálja.Ugyanis kiderült, hogy a korai 2.5V6-ok vezérlője nem akad ki némi szesz láttán! ;)

Az Omi ára pedig fog még lentebb is menni, hidd el.Szvsz. olyan 580-620e.ft környékén lesz.

Link to comment
Megosztás:

:lol: :) ;)

Tegnap voltam házibuliba. Barátnőm hullarészegen bevonul egy szobába. Én be utána és úgy megkúrtam, mint még soha. Reggel kérdezem hogy aludt. Erre azt mondja szarul, mert szar volt a fotelben aludni és éjjel bejött egy pasi és nagyon durván megkúrta az ágyon fekvő csajt.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.