Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na haza értem én is :lol:

Én akkor illetődtem meg igazán, mikor a néni Edina nyakába ugrott, elérzékenyülve. Erre nem számítottam. Maximális tiszteletem minden résztvevőnek és segítőnek. Mikor belinkeltem ide, nem hittem volna, hogy ekkora lesz a lendület bennetek, nagyon jó kis csapat vagytok, büszke vagyok rá, hogy ha csak szegről-végről is, de közétek tartozhatom, pláne most, hogy egyetlen Opel gyártmányú jármű sincs a birtokomban sajnos egy ideje.

Több dolog jutott eszembe : nem engedtük le a kerékpár ülését...

A másik, hogy abba belegondoltatok, hogy oké, hogy nincs áram, de akkor víz sincs, mert vezetékes víz nincs arra, a szivattyúhoz meg áram kell. Marad húzós kút. Kafa. Ez még rosszabb szerintem, mint hogy nincs áram.

Más. Időközben nálunk is nőtt a krízis a mai délutánra, úgyhogy amennyiben hallottok Edinának valami részmunkaidős, esti, vagy éjszakai melót akkor szóljatok, akár takarítás is szóba jöhet.

Link to comment
Megosztás:

A következő screenshoton látszik, hogy milyen ebookokat tudok közzétenni számotokra a neten, amennyiben érdekel benneteket

http://axxon.extra.hu/ebook.jpg

Azonkívül van egy eladó bőrdzsekim is :lol:

http://axxon.extra.hu/dzseki1.jpg

http://axxon.extra.hu/dzseki2.jpg

Nem Gepárd méret :lol: Egy ideje nem használom, a legnagyobb hibája, hogy itt-ott a varrás ellengedte, ott újra meg kellene varratni egy szabóval, de ezek olyan helyeken vannak, hogy így is használható, gyakorlatilag én így hordtam. Az ár képzése is ennek fényében elég barátságos lenne, ha valakit érdekel. Viszonyításképpen : rám egy kicsit pocakban szűk, de vállba még jó. Turcira pl meg lehet kicsit nagy is, vagy pont jó. Mindegy, ha valakinek akár az ebookjaim, akár a dzseki felkeltette az érdeklődését, írjon.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megvettük menyasszonyomék új kocsiját a Kecskeméti Kia szalonból. 16 hónapos Sportage 2.0 diesel 4x4, 5és fél év garanciával vagy 150ezer km-erig, 60 ezer km-errel.

Kecskemét környékén megbízható,jó autóriasztó szerelőt tudtok ajánlani? Néztem az Andol Biztonságtechnikai céget az Izsáki úton, esetleg tudtok róluk valamit? /Meta System riasztókkal dolgoznak/ THX!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megvettük menyasszonyomék új kocsiját a Kecskeméti Kia szalonból. 16 hónapos Sportage 2.0 diesel 4x4, 5és fél év garanciával vagy 150ezer km-erig, 60 ezer km-errel.

Kecskemét környékén megbízható,jó autóriasztó szerelőt tudtok ajánlani? Néztem az Andol Biztonságtechnikai céget az Izsáki úton, esetleg tudtok róluk valamit? /Meta System riasztókkal dolgoznak/ THX!

2009-kia-sportage-0107_1.jpg

Grat az új géphez, na ezt már seggbe lőheti aki akarja mert a benne ülőknek nem lesz baja.

Az Andol Bt. otthon van lakásriasztóban, de személy szerint amit nekem csináltak munkát, kicsit sem voltam vele megelégedve+1X lehúztak mikor még nem voltam otthon Opelileg.

Ellenben Gepárd autóriasztóját facagányosan megcsinálták, tehát neki pozitív tapasztalata van velük szemben.

Sokszor nyavajgunk, hogy mire nem jutott zsé, és el sem tudjuk képzelni, hogy mások sokkal nehezebb körülmények között élnek szó nélkül.

Max. respect a klub webcelebjeinek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem közös eredmény,mindenki ki vette a részét belőle így vagy úgy!Még ha érdemben segíteni nem is tudott mindenki de ha csak a gondolat meg fordult a fejébe már az is valami!Meg amit ti adtatok cuccot az se elfelejtendő dolog!Örüljünk hogy örülnek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratula a csapatnak! :lol:

és akkor a cikk teljes terjedelmében:

Hétköznapi csodatétel

Húú,én csak most olvastam a cikket.Nem itt hanem máshol(szvc2polidili,index fórumán)és majdnem

leestem a székről mikor odáig jutottam a kép alatt hogy a "kecskeméti opelklub ajándéka",

még kétszer elolvastam,hogy jól látom-e!

Srácok és lányok mindenkinek akinek ehhez köze volt csak gratulálni tudok és legmélyebb tiszteletem!

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem közös eredmény,mindenki ki vette a részét belőle így vagy úgy!Még ha érdemben segíteni nem is tudott mindenki de ha csak a gondolat meg fordult a fejébe már az is valami!Meg amit ti adtatok cuccot az se elfelejtendő dolog!Örüljünk hogy örülnek! :lol:

Ez szép volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néztem az Andol Biztonságtechnikai céget az Izsáki úton, esetleg tudtok róluk valamit? /Meta System riasztókkal dolgoznak/ THX!

A tulaj felesége padtársam volt a gimiben. :lol:

Amúgy a céges kocsijaink riasztóit is ők szerelték.

Ahogy Losi írta nálam eddig minden ok.

Ez szerintem közös eredmény,mindenki ki vette a részét belőle így vagy úgy!Még ha érdemben segíteni nem is tudott mindenki de ha csak a gondolat meg fordult a fejébe már az is valami!Meg amit ti adtatok cuccot az se elfelejtendő dolog!Örüljünk hogy örülnek! :lol:

Mindenki nem is tudott volna kimenni, így is 6 autóval voltunk.

A dícséret pedig minden adományozónak kijár.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.